Ubieranki gry

Gry Barbi

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Barbie Panna Młoda

Barbie Panna Młoda

Dział: Ubieranki

Barbie postanowiła wyjść za mąż za swojego ukochanego Kena. Dlatego potrzebuje Twojej pomocy w stylizacji. Laleczka musi wyglądać ładnie na swoim ślubie. W ubierance możesz wybrać fryzurę dla naszej ślicznotki. Są tu różne kolorki włosów. Kolejnym krokiem będzie wybór sukni ślubnej, może być w tradycyjnym białym kolorze lub też w innym. Do sukni dobierzmy welon, a także bukiet. Na koniec jeszcze buty i Barbie wygląda pięknie jako Panna Młoda!

Barbie u dentysty

Barbie u dentysty

Dział: Dla Dzieci

Laleczka Barbie ostatnio zaniedbała swój piękny uśmiech i jej zęby są brzydkie i szare. Pomóż naszej ślicznotce w odzyskaniu pięknego i śnieżnobiałego uśmiechu. Pomogą Ci w tym różne narzędzia dentystyczne. Na początku gry usuń kamień nazębny, który jest przyczyną próchnicy! Później umyj ząbki pastą do zębów i dokładnie wypłukaj. Aby zęby były równe, nałóż na nie aparat korygujący. Na koniec gry możesz także wybrać dla Barbie fryzurkę i modne ubrania! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Barbie modnisia

Barbie modnisia

Dział: Ubieranki

Barbie będzie występować dzisiaj na pokazie mody, więc musi ładnie wyglądać. Pomóż laleczce w stylizacji. Na początku ubieranki wybierzmy dla naszej ślicznotki szałową fryzurkę. Mamy tu różne uczesania. Dodatkowym atutem jest fakt, że można dla każdej fryzurki wybrać kolor. Może to być na przykład różowy czy zielony. Później wybierz dla laleczki ubranie, a także buty pasujące do kreacji. Nie zapomnij też o szałowych dodatkach! W grę zagrasz za pomocą myszki!Barbie stewardessa

Barbie stewardessa

Dział: Ubieranki

Barbie postanowiła spróbować swoich sił jako stewardessa. Laleczka występowała już w różnych zawodach. Jak wiemy stewardessa musi ładnie wyglądać i godnie prezentować załogę samolotu. Twoim zadaniem w grze jest ubranie Barbie tak, by ładnie się prezentowała na pokładzie samolotu. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurkę, mamy tu różne kolory uczesań, a także odpowiednie ubranie. Na koniec jeszcze buty i dodatki i laleczka jest gotowa do lotu!

Barbie Ever After High spa

Barbie Ever After High spa

Dział: Dla dziewczyn

Barbie postanowiła wybrać się do spa, bo jest ostatnio bardzo zmęczona. Laleczka ma zamiar wypocząć w Twoim salonie spa. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie, by Barbie odzyskała siły witalne. Na początek wykonaj relaksujący masaż. Kolejnym krokiem będzie zadbanie o zęby ślicznej laleczki, a także o włosy. Umyj je dokładnie i spłucz, a potem nałóż odzywkę. Na koniec został wybór ubranie, a także wykonanie makijażu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!