Ubieranki gry

Gry Birds

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Puzzle Wściekłe Ptaki Angry Birds

Puzzle Wściekłe Ptaki Angry Birds

Dział: Dla Dzieci

W grze będziesz mógł poćwiczyć swoje szare komórki i ułożyć puzzle z naszymi ulubionymi Angry Birds. Wsciekłe Ptaki są dzisiaj w nienajlepszym humorze, więc musisz się pospieszyć i ułożyć układankę. Na początku gry wybierasz sobie poziom na jakim chcesz grać: łatwy, trudny czy też super trudny. Im wyższy poziom, tym więcej masz kawałków puzzli do ułożenia. Musisz to zrobić w określonym czasie, bo inaczej nie przejdziesz do następnego levelu i przegrasz! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Wściekłe Ptaki Wyścigi 2 Angry Birds Go 2

Wściekłe Ptaki Wyścigi 2 Angry Birds Go 2

Dział: Dla Dzieci

W grze wściekłe ptaki są jeszcze bardziej wściekłe niż zwykle! W tej wspaniałej grze wyścigowej musisz dojechać jako pierwszy na metę i wyprzedzić innych, a nie będzie to prosta sprawa, bo każdy chce wygrać! Musisz się postarać i dojechać w jak najszybszym czasie! W grze poruszasz się za pomocą strzałek! Powodzenia!

Flappy Angry Birds

Flappy Angry Birds

Dział: Dla Dzieci

Był już Flappy Birds, który podbił serca graczy, więc teraz przyszła pora na Wściekłe Ptaki w wersji Flappy! Twoim zadaniem w grze jest jak najdłużej utrzymać się w powietrzu. Musisz wlatywać do pustych przestrzeni między rurkami. Ale uważaj nie możesz dobić do żadnego przedmiotu, bo wtedy nastąpi koniec gry! Gra jest bardzo wciągająca, więc uważaj, bo możesz wsiąknąć;) Wymaga także dużo cierpliwości i precyzji. Postaraj się i doleć jak najdalej. Spraw, by ptaszek znów zobaczył swoją rodzinę!