Ubieranki gry

Gry Catrine

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Catrine DeMew w Paryżu

Catrine DeMew w Paryżu

Dział: Monster High

DeMew wybiera się na kolację do jednej z modnych restauracji w Paryżu. Twoim zadaniem będzie zadbanie o wygląd Catrine - wybierz fajną fryzurę z pośród kilku dostępnych, dobierz kolor oczu oraz oczywiście ubierz modnie bohaterkę kreskówki monster high. Niech ten weekend we Francji będzie niezapomniany.

Artystyczny makijaż Catrine

Artystyczny makijaż Catrine

Dział: Monster High

Catrine Demew z Monster High wybiera się na spotkanie ze swoimi straszyciółkami. Dziewczyny wybierają się na sok z nietoperza. Pomóż Catrine ładnie się ubrać i umalować, by olśniła wszystkich swoim wyglądem. Na początku gry zaczniemy od oczyszczania twarzy upiorki z wszelkich niedoskonałości. Nałóżmy maseczkę oczyszczającą z alg morskich i zostawmy na chwilkę, aby się wchłonęła. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i nałożenie kremu nawilżającego. Wyrównajmy także brwi monsterki, aby twarz podkreślić jej naturalną urodę. Usuńmy także cienie pod oczami za pomocą specjalnego korektora. Gdy już oczyścimy twarz, to możemy nałożyć makijaż na twarz upiorki, pomalować cieniami powieki, błyszczykiem usta. Wybierzmy także fryzurkę i szałowe ubranie. Teraz Catrine jest gotowa na wyjście!Monster High Catrine DeMew u kosmetyczki

Monster High Catrine DeMew u kosmetyczki

Dział: Monster High

Catrine DeMew postanowiła wybrać się do kosmetyczki, bo ma bardzo zanieczyszczoną cerę. Pomóż dziewczynie w oczyszczaniu. Na początek nałóżmy na twarz naszej straszyciółki maseczkę z glinki zielonej, aby pozbyć się pryszczy. Zmyjmy ją i nałóżmy krem nawilżający. Pozbądźmy się też cieni pod oczami za pomocą specjalnego korektora. Wyrównajmy także brwi, aby podkreślić piękne rysy twarzy upiorki. Zróbmy jeszcze makijaż , pomalujmy oczy i usta i wybierzmy odcień skóry. Na koniec wybierzmy fryzurkę i ubranie i monsterka jest gotowa!

Monster High Catrine DeMew w Paryżu

Monster High Catrine DeMew w Paryżu

Dział: Monster High

Catrine DeMew z Monster High wybiera się na spacer ze swoimi straszyciółkami po Paryżu. Pomóż monsterce ładnie się ubrać i uczesać, by olśniła wszystkich Francuzów. Na początku ubieranki wybierz dla dziewczyny fryzurkę. Mamy tu rózne uczesania dla których możemy wybrać kolor, jaki nam się podoba. Możemy wybrać dłuższe lub krótsze włoski, proste lub kręcone. Wybierzmy też dla naszej laleczki śliczne ubranko, może to być kolorowa sukienka lub modny top do którego możemy dobrać spodnie lub spódniczkę. Na koniec wybierz jeszcze buty i dodatki i stylizacja gotowa. Teraz Catrine wygląda ślicznie!

Catrine DeMew w szkole plastycznej

Catrine DeMew w szkole plastycznej

Dział: Monster High

Catrine DeMEw z Monster High postanowiła zapisać się do szkoły plastycznej. Dzisiaj będzie miała pierwsze zajęcia. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o ładny wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej modną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentowała. Kolejnym krokiem będzie wybranie jakiegoś trendy ciuszka. Są tu śliczne sukienki, a także kolorowe kombinezony. Jeszcze tylko dodatki, które uzupełnią całość i stylizacja jest gotowa!