Ubieranki gry

Gry Chora

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Mała Draculaura chora na grypę

Mała Draculaura chora na grypę

Dział: Monster High

Mała Draculaura wraz ze swoją ulubioną straszyciółką Frankie Stein postanowiły troszkę się pobawić. Lecz nagle na dworze się zachmurzyło i zaczął padać deszcz! Monsterki przemokły do suchej nitki. Teraz upiorka źle się czuje i będzie potzrebna interwencja lekarza. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o małą. Musisz ją wyleczyć i sprawić, by po weekendzie mogła iść do przedszkola. Powodzenia!

Chora ręka Frankie Stein

Chora ręka Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ostatnio na treningu spadła na dłoń i ją sobie pokiereszowała. Teraz niestety ręka spuchła i będzie trzeba odwiedzić lekarza chirurga, bo nie wygląda to najlepiej. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i zadbanie o chorą rękę monsterki. Musisz najpierw dokładnie ją umyć, by nie wdało się zakażenie. Kolejnym krokiem w grze będzie powyciąganie z ręki drzazg, które są głęboko powbijane. Załóż także na rany plaster i zmniejsz opuchliznę na ręce za pomocą zimnych okładów. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Chora stopa Draculaury

Chora stopa Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High uciekała ostatnio przed bandą wilkołaków i niestety skręciła nogę i powbijała w nią drzazgi. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza chirurga i zadbanie o stopę naszej straszyciółki. Na początku gry wyciąg z jej nogi drzazgę i zdezynfekuj ranę. Kolejnym krokiem będzie wbicie zastrzyku przeciwbólowego w stłuczony palec. Zalej także specjalnym płynem zanieczyszczony paznokieć straszyciółki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Chora ręka Draculaury

Chora ręka Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z MH miała wypadek i pokaleczyła sobie rękę. Teraz monsterka musi iść do lekarza, który zbada jej rękę i pomoże jej odzyskać sprawność. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o jej zdrowie. Zlikwiduj siniaki na rękach za pomocą lodu, który musisz przyłożyć do siniaków. Użyj także innych narzędzi i wyciąg z dłoni na przykład drzazgę. W grę zagrasz za pomocą myszki!