Ubieranki gry

Gry Clawdeen

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Projektowanie sukienki z Clawdeen Wolf

Projektowanie sukienki z Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH postanowiła zaprojektować swoją pierwszą sukienkę! Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w tym niełatwym zadaniu. Na początku wybierz jak ma wyglądać spódniczka i bluzeczka, lub sukienka. Możesz wybrać jakiego ma być koloru i jakie ma mieć na sobie wzorki! Później zabierz się już za szycie i niczym prawdziwy krawiec stwórz piękną kreację na miarę Ewy Minge;) W grę zagrasz za pomocą myszki!

Narodziny dziecka Clawdeen Wolf

Narodziny dziecka Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High spodziewa się dziecka i poród nadchodzi wielkimi krokami. Monsterka jest bardzo zestresowana tym faktem. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie upiorki do porodu i odebranie porodu. Na początku gry spakuj wszystkie niezbędne rzeczy, jakie będą potrzebne Clawdeen w szpitalu, między innymi pampersy, smoczek, becik itd. Kolejnym krokiem będzie odebranie porodu, przypilnuj, by monsterka prawidłowo oddychała i parła. Na koniec przygotuj maluszka do pierwszego spotkania z mamą. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Opiekunka małej Clawdeen Wolf

Opiekunka małej Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Przed Tobą malutka Clawdeen Wolf z Monster High. W grze cofasz się w czasie o tysiące lat i możesz zobaczyć jak wyglądała kiedyś mała Clawdeen Wolf. W grze wcielasz się w postać opiekunki monsterki i musisz o nią zadbać. Na początek załóż malutkiej śliniaczek i nakarm, by nie była głodna! Nie zapomnij też o podaniu owoców, na przykład bananów. Pobaw się także z upiorką, daj jej zabawkę. Na koniec gry możesz wybrać dla malutkiej fryzurkę i ubrania oraz dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf na karnawał

Clawdeen Wolf na karnawał

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH wybiera się na zabawę noworoczną i musi sząłowo wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest przystrojenie monsterki w fajne ciuszki. Dla potwierdzenie fajności z boku będziesz widział wskaźnik COOL, który pokaże Ci, czy fajnie ubrałaś monsterkę! Wybierz dla niej super fryzurkę, a także mega fajne ciuszki, na przykład sukienkę. Dobierz fajne buty i dodatki. W grę zagrasz za pomoca myszki!Clawdeen Wolf w salonie

Clawdeen Wolf w salonie

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH została zaproszona na promocję pewnego salonu piękności. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich swoim wyglądem. Na początek wybierz dla niej fajną fryzurkę. Wybierz też jaki ma mieć makijaż, czy w mocniejszych kolorkach czy słabszych. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę. Do tego dobierz dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Jeszcze buty dobierz do całości! W grę zagrasz za pomocą myszki!