Ubieranki gry

Gry Clawdeen

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Mała Clawdeen Wolf Monster High

Mała Clawdeen Wolf Monster High

Dział: Monster High

Pewnie nieraz niejedna z Was zastanawiała się nad tym jak wyglądała Clawdeen Wolf jak była mała i zanim zaczęła być uczennicą w Monster High. W grze znajdziecie odpowiedź i będziecie mogły wystylizować małą Clawdeen, która wybiera się na urodziny do swojej koleżanki. Wybierz dla małej fryzurkę, która będzie do niej pasowała. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki, do których możesz dobrać odpowiednie buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Monster High Clawdeen Wolf Halloween

Monster High Clawdeen Wolf Halloween

Dział: Monster High

Wkrótce Halloween! Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła urządzić imprezę halloweenową. Będzie dynia i goście, którzy obowiązkowo będą się musieli przebrać. Monsterka jako organizatorka imprezy musi ładnie wyglądać. Pomóż jej w stylizacji, by olśniła wszystkich swoim wyglądem. Wybierz dla naszej straszyciółki piękną fryzurkę. jest tu mnóstwo uczesań w różnych długościach. Możesz wybrać całkiem krótką fryzurkę, jak i dłuższą. Ważnym elementem ubioru będzie strój dla monsterki. Możesz wybierać spośród ślicznych sukienek, a także topów i spódnic. Do ubioru dobierz jeszcze odpowiednie buty i akcesoria i Clawdeen Wolf wygląda super!

Pupil Clawdeen Wolf Monster High

Pupil Clawdeen Wolf Monster High

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High uwielbia swoje zwierzątko. Ostatnio kotek dużo biegał na polu i bardzo się ubrudził. Teraz potrzebuje solidnej kąpieli. Pomóż naszej straszyciółce zająć się kotem, by był ładny i czyściutki. Twoim zadaniem w grze jest zajmowanie się kotem. Na początku umyj go wodą i nałóż szampon, by zmyć bród i żeby sierść pięknie lśniła. Zajmij się także innymi czynnościami związanymi z dbaniem o sierść pupila naszej straszyciółki. Gdy już skończysz i kotek będzie czyściutki, możesz zadbać o wygląd Clawdeen, wybrać dla niej fryzurkę, ubranie oraz dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Laleczka Clawdeen Wolf Monster High

Laleczka Clawdeen Wolf Monster High

Dział: Monster High

Dzisiaj Twoim zadaniem w grze będzie wybranie ubrań dla nowej kolekcji laleczek z serii Monster High. Tutaj będziesz miała okazję wystroić laleczkę Clawdeen Wolf. Wybierz dla niej śliczną fryzurkę spośród różnych opcji i kolorów. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu różne sukienki w modnych kolorach sezonu, na przykład fiolecie. Do ubrania dopasuj buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf jako Wonder Wolf

Clawdeen Wolf jako Wonder Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ma za zadanie domowe przebrać się za swoją ulubioną postać z komiksu. Nasza straszyciółka postanowiła, że będzie to Wonder Woman. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie jak najlepiej naszej straszyciółki, by wyglądała jak prawdziwa Wonder Wolf;) Wybierz dla niej fryzurkę oraz ubrania, w których będzie się super prezentowała. Dobierz jeszcze buty i dodatki i Clawdeen wygląda super!