Ubieranki gry

Gry Clawdeen

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DModna Clawdeen Wolf

Modna Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się dzisiaj potańczyć na imprezę ze swoimi straszyciółkami. Pomóż monsterce w stylizacji. Wybierz dla niej ładną fryzurkę, w której będzie się dobrze prezentowała, masz tu różne kolory włosów do wyboru. Wybierz także ubranie dla upiorki. Są tu różne ubrania, śliczne bluzeczki, a także spodnie i spódniczki. Na koniec wybierz także buty pasujące do całości oraz dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf u fryzjera

Clawdeen Wolf u fryzjera

Dział: Monster High

Wreszcie nadszedł weekend i Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła zrobić coś szalonego ze swoimi włosami, dlatego przyszła do Twojego salonu. Twoim zadaniem w grze jest zrobienie monsterce szalonej fryzurki. Możesz do tego celu użyć różnych narzędzi fryzjerskich, takich jak nożyczki, prostownicę czy lokówkę. Możesz na głowie upiorki stworzyć prawdziwe dzieło sztuki! Na koniec możesz nadać pasemkom na głowie Clawdeen różne kolory. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Pewna siebie Clawdeen Wolf

Pewna siebie Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się dzisiaj na pierwszą lekcje pewności siebie. Monsterka chce być bardziej pewna siebie. Twoim zadaniem jest ładne ubranie naszej straszyciółki, by fajnie się prezentowała na lekcji. Wybierz dla niej modną fryzurkę, mamy tu różne uczesania, takie jak włosy związane, rozpuszczone, proste czy kręcone, a nawet z grzywką i bez. Wybierz także modne ubranie, na przykład top i spodnie lub spódniczkę. Albo też sukienkę. Na koniec wybierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Świąteczna Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Świąteczna Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High musi o siebie zadbać, bo zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Nasza straszyciółka postanowiła z tego powodu wybrać się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o twarz monsterki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się pryszczy. Kolejnym krokiem będzie usunięcie niedoskonałości za pomocą aplikatora. Wybierz także dla Clawdeen fryzurę, ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Clawdeen Wolf u kosmetyczki

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High wybiera się na noworoczną imprezę razem ze swoimi straszyciółkami. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Na początku gry zajmij się skórą upiorki. Oczyść ją z wszelkich niedoskonałości i wyrównaj brwi. Zrób także makijaż, by wyglądała ładnie, ale najpierw nałóż maseczkę i pilling. Na koniec wybierz ubranie i fryzurę oraz dodatki dla Clawdeen. W grze poruszasz się za pomocą myszki!