Ubieranki gry

Gry Clawdeen

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DOperacja nosa Clawdeen Wolf

Operacja nosa Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ostatnio źle się czuje, bo ma problem z nosem, źle jej się oddycha i ma polipy. Postanowiła z tego powodu wybrać się do lekarza. Twoim zadaniem w grze wcielenie się w rolę lekarza laryngologa i zadbanie o to, by Clawdeen przestał boleć nos i jej się lepiej oddychało. Musisz do tego celu użyć odpowiednich narzędzi, które są udostępnione w grze. Poruszasz się za pomocą myszki!

Złe zęby Clawdeen Wolf

Złe zęby Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ma brzydkie zęby, ale postanowiła coś z tym zrobić dlatego odwiedziła Twój salon dentystyczny. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o żeby naszej straszyciółki, by były zdrowe i białe i lśniły jak prawdziwe perełki. Użyj do tego celu narzędzi stomatologicznych. Usuń zepsute zęby, a na ich miejsce wstaw białe. Usuń kamień nazębny. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf u lekarza

Clawdeen Wolf u lekarza

Dział: Monster High

Istne szaleństwo! Nasze straszyciółki z Monster High miały wypadek i teraz potrzebują pomocy! Clawdeen Wolf, Frankie Stein i Abbey Bominable jeździły na nartach i troszkę się poobijały. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o to, by monsterki były zdrowe! Pierwsza do gabinetu wejdzie Clawdeen Wolf, spraw by monsterka wyszła opatrzona i zdrowa. Daj z siebie wszystko! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf nowy straszymestr

Clawdeen Wolf nowy straszymestr

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High za niedługo rozpoczyna nowy straszymestr. Z tego powodu musi wyglądać bombowo! Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka tak właśnie wyglądała. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, mamy tu różne uczesania, włosy długie i krótkie, kręcone czy proste, a nawet z pasemkami czy bez. Następnie z szafy naszej straszyciółki wybierz fajne ubranko, może jakąś kolorową sukienkę? Do tego dobierz buty w odpowiednim kolorze i oczywiście dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Dekorowanie pokoju Clawdeen Wolf

Dekorowanie pokoju Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High będzie dekorowała swój pokój w walentynkowym stylu. Pomóż naszej straszyciółce udekorować jej pokój. Umieść na odpowiednim miejscu meble, takie jak łóżko, nocna szafka czy żyrandol. Nie zapomnij też o szafie, by upiorka miała gdzie przechowywać swoje ciuszki. Wybierz także kolor ścian. W grze poruszasz się za pomocą myszki!