Ubieranki gry

Gry Clawdeen

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Clawdeen Wolf u lekarza

Clawdeen Wolf u lekarza

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High źle się czuje. Monsterka ma podwyższoną temperaturę ciała, boli ją gardło i kaszle, dlatego musi iść do lekarza. W grze wcielasz się w postać lekarza i musisz zadbać o zdrowie naszej straszyciółki. Zmierz jej temperaturę i daj tabletki, aby pozbyć się gorączki. Wskazany będzie też kompres na czoło. Postaraj się wyleczyć Clawdeen, bo upiorka chce iść do szkoły i spotkać się ze swoimi straszyciółkami!Clawdeen Wolf u okulisty

Clawdeen Wolf u okulisty

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ostatnio traci ostrość wzroku i coraz słabiej widzi. Dlatego dziewczyna postanowiła przejść się do lekarza, by zbadać wzrok. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza okulisty i zbadanie wzroku monsterki. Do tego celu użyj narzędzi, które Ci w tym pomogą. Specjalnymi kroplami zakrop oczy, a następnie zbadaj oczy Clawdeen. Powodzenia!

Nowa fryzura Clawdeen Wolf

Nowa fryzura Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Nadeszła wiosna, czas zmian w wyglądzie! Clawdeen Wolf z Monster High też coś postanowiła zmienić w swoim wyglądzie, dlatego wybiera się do fryzjera. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka wyglądała nowocześnie i modnie. Umyj jej włosy szamponem, nałóż odżywkę i dokładnie spłucz. Później na głowie upiorki stwórz fajną fryzurkę, możesz wybrać kolorek, takie jak fiolet czy niebieski. Wybierz także z szafy monsterki modny ciuch i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Tort urodzinowy Clawdeen Wolf

Tort urodzinowy Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła upiec tort z okazji swoich urodzin. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w dekorowaniu tortu. Wybierz jak ma wyglądać ciasto, jakiego ma być koloru oraz wybierz jakie ma mieć dodatki, na przykład figurka na górze tortu z podobizną Draculaury.

Clawdeen Wolf na czarnym dywanie

Clawdeen Wolf na czarnym dywanie

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High jest gwiazdą nowego filmu "Strach, kamera, akcja"! Nasza straszyciółka będzie odbierała dzisiaj nagrodę za rolę pierwszoplanową w filmie, dlatego wystąpi na czarnym dywanie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd monsterki i sprawienie, by wyglądała jak prawdziwa gwiazda! Wybierz dla niej fajną fryzurkę, zadbaj o makijaż, a także z szafy upiorki wybierz modny ciuszek, by lśniła jak gwiazda. Do tego szpilki i dodatki i Clawdeen może biec na czarny dywan!