Ubieranki gry

Gry Clawdeen

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Clawdeen Wolf u lekarza

Clawdeen Wolf u lekarza

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High jest miłośniczką butów, zwłaszcza szpilek i na platformie! I to doprowadziło ją niestety do zguby. Nasza straszyciółka biegła do swoich koleżanek i potknęła się, a w efekcie skaleczyła nogę:( Teraz noga krwawi i boli, więc monsterka musi iść do lekarza:( Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać chirurga i zadbanie o nogę upiorki! Daj z siebie wszystko i spraw, by noga była znowu zdrowa. W grę zagrasz za pomocą myszki!Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła razem ze swoimi straszyciółkami zagrać w bejsbol. Monsterka jednak jest początkującym sportowcem i nie wie jak się ubrać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd Clawdeen i musisz sprawić, by nawet na boisku wyglądała olśniewająco. Wybierz dla niej fajną czapkę, wybierz także jakiego koloru ma mieć włosy. Ważnym elementem ubioru będzie tu także dres. Nie zapomnij także o butach i kiju bejsbolowym. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf

Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH wybiera się ze swoimi koleżankami do kina i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest modnie ubrać monsterkę. Wybierz dla niej fryzurkę, w której będzie się prezentowała olśniewającą, mogą to być włosy związane lub rozpuszczone. Wybierz także ubranie, może to być sukienka lub top i spódniczka. Do tego dobierz buty, które będą pasowały do całości. Na koniec wybierz jeszcze dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Dział: Monster High

Claween Wolf z MH postanowiła wybrać się ze swoimi straszyciółkami na mecz koszykówki. Monsterka musi wyglądać oszałamiająco, bo będzie tam chłopak, który jej się podoba. twoim zadaniem w grze jest wybrać dla upiorki sportową kreację. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, a masz tu krótsze i dłuższe włosy w najróżniejszych kolorkach. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, modny top, spodnie lub spódniczka. Do tego dopasuj buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Mikołajkowa Clawdeen Wolf

Mikołajkowa Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH postanowiła przygotować się i zrobić małe zakupy, jeżeli chodzi o ubrania. Wkrótce Mikołaj i upiorka idzie na zabawę, dletgo chce ładnie wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest przygotować monsterkę do nadchodzącej zabawy mikołajkwej. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, czy włosy mają być dłuższe czy krótsze. Wybierz także ubranie, mamy tu różne świąteczne kreacje, na przykład śliczne mikołajkowe sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!