Ubieranki gry

Gry Cleo

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Cleo na mrocznej plaży Monster High

Cleo na mrocznej plaży Monster High

Dział: Monster High

Cleo z Monster High wybiera się na imprezę plażową. Jednak nie będzie to zwykła plaża, tylko bardzo mroczne miejsce. Twoim zadaniem w grze jest wybór dla naszej straszyciółki pięknej fryzurki i ubrania. Masz tu różne interesujące uczesania, takie jak włosy związane czy rozpuszczone, długie lub krótkie, proste czy falowane. Możesz także wybrać kolor dla fryzury. Następnie wybierz ubranie dla upiorki. Są tu śliczne i kolorowe letnie bluzeczki i spodnie, a także zwiewne sukienki. Dobierz także buty i dodatki i Cleo jest gotowa na Beach Party!

Artystyczny makijaż Cleo De Nile

Artystyczny makijaż Cleo De Nile

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wybiera się dzisiaj na pokaz mody i musi wyglądać perfekcyjnie. Pomóż upiorce odzyskać piękną i zdrową skórę. Nałóż na twarz monsterki maseczkę oczyszczającą, dzięki której pozbędziemy się wszelkich niedoskonałości cery. kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie nieestetycznych pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównajmy także brwi, by twarz wyglądała ładnie i czysto. Zróbmy także makijaż monsterce, a na koniec wybierzmy fryzurkę i ubranie. Teraz Cleo wygląda ślicznie!Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wygląda ostatnio strasznie! Monsterka się zaniedbała i przestała dbać o siebie, jednak w końcu postanowiła to zmienić! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o ładny wygląd naszej straszyciółki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, która zlikwiduje niedoskonałości. Następnie usuń je za pomocą korektora. Wyrównaj także brwi i wybierz fajne ubranie. Nie zapomnij także wybrać super fryzurkę i zrobić trendy makijaż. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo De Nile w Egipcie

Cleo De Nile w Egipcie

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wybiera się na spacer po egipskich pustyniach, dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w ubierance jest fajne ubranie monsterki, by wyglądała trendy. Wybierz dla niej modną fryzurkę, mogą to być długie włosy lub krótkie. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne letnie ubranka, topy, spódniczki, a także sukienki. Do tego dobierz buty i dodatki, na przykład torebkę. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleo De Nile jako modelka

Cleo De Nile jako modelka

Dział: Monster High

Cleo Dd Nile z Monster High wystąpi dzisiaj jako modelka na pokazie mody. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, bu monsterka wyglądała olśniewająco! Wybierz dla niej modną fryzurkę, jest mnóstwo najróżniejszych uczesań, na przykład włosy rozpuszczone czy związane w kucyka lub dwa kucyki. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu mnóstwo ślicznych sukienek, a także są modne kombinezony. Do całości dobierz jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i stylizacja jest gotowa. W grę zagrasz za pomocą myszki!