Ubieranki gry

Gry Cleo

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Ślub Cleo i Deuce Monster High

Ślub Cleo i Deuce Monster High

Dział: Monster High

Cleo De Nile i Deuce Gorgon z Monster Highpostanowili się pobrać. Już wkrótce wesele, a oni nie wiedzą w co się ubrać. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie Młodej Pary, by ładnie prezentowali się na swoim ślubie. Wybierz dla Cleo piękną fryzurkę, w której olśni wszystkich. Wybierz także suknie ślubną, są tu różne modele, od tradycyjnej białej do różnych kolorowych. Wybierz także welon i buty i dodatki. Nie zapomnij też ładnie ubrać Pana Młodego. Wybierz dla niego fryzurkę, oraz modny smoking! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Makijaż Cleo De Nile

Makijaż Cleo De Nile

Dział: Monster High

Cleo De Nile wybiera się na wycieczkę na pustynię. Będzie jechała na wielbłądach i podziwiała inne atrakcje. Twoim zadaniem w grze jest ładne ubranie naszej monsterki, by modnie się prezentowała nawet na pustyni. Wybierz dla naszej straszyciółki fryzurkę. Mamy tu różne modne uczesania, są włosy związane, a także rozpuszczone, proste i kręcone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać lekką sukienkę lub modny kombinezon. Dobierz także dodatki i Cleo jest gotowa! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Dział: Monster High

Za niedługo wiosna i Cleo De Nile z Monster High postanowiła zmienić swoją fryzurkę! Pomóż naszej straszyciółce w zmianie uczesania na bardziej zwariowane. Możesz do tego celu użyć narzędzi fryzjerskich, takich jak nożyczki czy maszynka do strzyżenia. Możesz także wybrać jakiś zwariowany kolor dla monsterki i sprawić, by jej fryzura była jeszcze bardziej zwariowana. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Cleo De Nile z mosnter high postanowiła odwiedzić salon kosmetyczny, bo ostatnio miała dużo stresu i jej cera nie wygląda najlepiej. Jest szara i zmęczona i powstało mnóstwo wyprysków. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o twarz i włosy naszej straszyciółki. Nałóż na włosy maseczkę odżywczą, by nabrały blasku i wyglądały pięknie. Zajmij się twarzą monsterki i zlikwiduj pryszcze za pomocą specjalnej maseczki i pillingu! Wyrównaj brwi i nałóż krem odżywczy. Wybierz także fryzurkę i zrób fajny makijaż. Nie zapomnij wybrać fajnego ciuszka. Cleo jest piękna!

Cleo De Nile na czarnym dywanie

Cleo De Nile na czarnym dywanie

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High będzie dzisiaj gwiazdą na czarnym dywanie! Monsterka wystąpiła w filmie " Strach, kamera, akcja!" Twoim zadaniem w grze jest ubrać fajnie upiorkę. Wybierz dla niej fryzurkę, a także kolor dla włosów. Wybierz także fajny ciuszek, by ładnie wyglądała w modnej sukience. Na koniec dobierz buty i dodatki, takie jak naszyjnik! Może też jakaś modna torebka?;) W grze poruszasz się za pomocą myszki!