Ubieranki gry

Gry Cleo

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Cleo i Ghoulia zadanie naukowe

Cleo i Ghoulia zadanie naukowe

Dział: Monster High

Cleo De Nile i Ghoulia z Monster High dostały bardzo trudne zadanie naukowe do rozwiązania i dlatego muszą spędzić trochę czasu w laboratorium. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by dziewczyny ładnie wyglądały. Najpierw zajmij się ubraniem Ghoulii. Możesz dla niej wybrać fajną fryzurkę, na przykład w stylu Draculaury czy Frankie Stein. Wybierz także modny ciuszek, może to być top i spódniczka czy sukienka. Wybierz także buty pasujące do całości. Na koniec ważnym elementem są też dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Tak samo zajmij się Cleo i wybierz dla niej fryzurkę, ubrania i dodatki. Powodzenia!

Cleo De Nile u kosmetyczki

Cleo De Nile u kosmetyczki

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High wstydzi się swojej cery, bo ma pełno niedoskonałości i przez to traci pewność siebie. Postanowiła to zmienić i dlatego wybrała się do kosmetyczki na totalną metamorfozę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o piękny wygląd Cleo. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczająca, a później usuń pryszcze ze pomocą korektora. Wyrównaj także brwi. Wybierz także makijaż dla neferki, pomaluj cieniami oczy, wybierz fajną szminkę. Nie zapomnij także o modnej fryzurze i ubraniu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Zwariowana fryzura Cleo De Nile

Dział: Monster High

Przed Tobą Cleo De Nile z Monster High, która postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek i poszła do fryzjera, by mieć na głowie zwariowaną fryzurę. Twoim zadaniem w grze jest stworzenie na głowie monsterki super zwariowanego uczesania! Możesz do tego celu użyć wielu narzędzi, takich jak prostownica, lokówka czy maszynka do golenia za pomocą których wyczarujesz piękne uczesania! Możesz także użyć kolorowych farb. przytnij nieco włosy i daj upust swojej fantazji. W grę zagrasz za pomocą myszki!Cleo de Nile na zabiegach

Cleo de Nile na zabiegach

Dział: Monster High

Cleo De Nile z Monster High chce wyglądać ładnie na plaży. Wreszcie monsterka zaczęła wakacje i teraz będzie świętowała ze znajomymi. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by śliczna Cleo pięknie wyglądała. Najpierw wykonaj szereg zabiegów, które sprawią, że straszyciółka odzyska piękną i gładką skórę. Nałóż na twarz maseczkę, a następnie pilling. Wyrównaj brwi i zlikwiduj pryszcze za pomocą korektora. Na koniec wybierz fryzurkę i fajne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Cleolei

Cleolei

Dział: Monster High

Przed Tobą fuzja bohaterek Monster High. Tym razem Cleorei jest połączeniem Tolarei Stripe i Cleo De Nile. Z połączenia wyszła super nowa monterka. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie straszyciółki na wyjście ze swoimi straszyciółkami. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a której będzie się modnie prezentowała. Wybierz także ubranie, na przykład letnią sukienkę. Do tego dobierz buty i dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki!