Ubieranki gry

Gry Cupid

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

C.A. Cupid u fryzjera

C.A. Cupid u fryzjera

Dział: Monster High

C.A. Cupid z Monster High ma bardzo zniszczone włosy i dlatego postanowiła przejść się do fryzjera, by je trochę odżywić i nadać im kształt. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by włosy monsterki pięknie wyglądały. Najpierw nałóż na nie szampon i dokładnie wmasuj w skórę głowy. Potem dokładnie spłucz zimną wodą, by włosy nabrały blasku. Kolejnym krokiem będzie nałożenie odżywki. Wybierz dla upiorki fryzurkę, by pięknie wyglądała, możesz także wybrać kolor dla pasemek. Na koniec zrób makijaż i wybierz ubranie. Teraz Cupid wygląda ślicznie!

Jednorożec C.A. Cupid z Monster High

Jednorożec C.A. Cupid z Monster High

Dział: Monster High

C. A. Cupid z Monster High dostała od swoich rodziców jednorożca w prezencie i teraz musi się nim opiekować. Jednorożec jest bardzo niesforny i ostatnio się ubrudził. Teraz Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszego ślicznego konika i musisz sprawić, by był czysty i ładnie wyglądał. Musisz go wykąpać, dokładnie wyczesać. Później wybierz fryzurkę dla monsterki i ubranie oraz dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!C. A. Cupid u fryzjera

C. A. Cupid u fryzjera

Dział: Monster High

C. A. Cupid z MH postanowiła odświeżyć troszkę wizerunek przed świętami i dlatego poszła do fryzjera i kosmetyczki, by ten zadbał o jej włosy i twarz. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się qw rolę fryzjera i zadbanie o piękne włosy monsterki. na początku gry dokładnie umyj włosy, nanieś szampon, a potem spłucz włosy. Później możesz je obciąć, aby fryzurka była twarzowa. Możesz także wybrać kolor uczesania. Wybierz także ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

C.A. Cupid robi szalik na drutach

C.A. Cupid robi szalik na drutach

Dział: Monster High

C. A. Cupid z MH postanowiła zrobić sobie ładny szalik na drutach, bo od zawsze o takim marzyła, tylko nigdy nie miała na to czasu. Teraz wreszcie znalazła chwilę wolnego, bo są ferie i postanowiła w końcu zrobić sobie piękny szaliczek na drutach. Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w wykonaniu szaliczka. Musisz uważać, by zmieniać po kolei wełnę, by kolory się zgadzały i wszystko było w porządku. Gra jest na czas, więc musisz się pospieszyć! W grę zagrasz za pomocą myszki!