Ubieranki gry

Gry Dekorowanie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Dekorowanie sali

Monster High Dekorowanie sali

Dział: Monster High

Przed Tobą ciekawa gra w stylu Monster High. Na dole ekranu do wyboru masz różne przedmioty związane z tą popularną kreskówką oraz dwie bohaterki: Frankie Stein i Draculaure. W grze wcielasz się w postać dekoratora sali. Przedmioty możesz ustawić tam, gdzie chcesz oraz główne bohaterki umieść na schodach czy podłodze. Postaraj się, by sala wyglądała ładnie, bo za niedługo odbędzie się tam apel szkolny! Powodzenia. W grę zagrasz za pomocą myszki!Dekorowanie pokoju Clawdeen Wolf

Dekorowanie pokoju Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High będzie dekorowała swój pokój w walentynkowym stylu. Pomóż naszej straszyciółce udekorować jej pokój. Umieść na odpowiednim miejscu meble, takie jak łóżko, nocna szafka czy żyrandol. Nie zapomnij też o szafie, by upiorka miała gdzie przechowywać swoje ciuszki. Wybierz także kolor ścian. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High spodziewa się swojego pierwszego dziecka i chce jak najszybciej udekorować dla niego pokój. Na narodziny dzidziusia wszystko musi być już gotowe. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w przygotowaniu pokoju. Na początku gry wybierz jakiego koloru mają być ściany pokoju, wybierz także jakie mają być meble i gdzie stać. Spraw, by wszystko wyglądało perfekcyjnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!