Ubieranki gry

Gry Dentysta

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Dentysta

Dentysta

Dział: Dla Dzieci

Goryl Georg bardzo lubi jeść. Zjada dużo owoców, a szczególnie banany. Jednak dzisiaj za dużo zjadł i zaczęły go boleć zęby, więc od razu udał się do dentysty żeby wyrwać bolące ząbki. Twoim zadaniem w grze jest wyrwanie zepsutych zębów. Na początku gry, goryl otwiera pyszczek i na chwilę ukazują Ci się zepsute ząbki, musisz zapamiętać ich położenie i wyrwać je. Jeżeli wyrwiesz inne, goryl się z Tobą policzy i nie przejdziesz do następnego levelu. Więc się postaraj! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Potworny Dentysta Monster Dentist

Potworny Dentysta Monster Dentist

Dział: Smieszne

Nikt z nas nie lubi chodzić do dentysty, bo to nie jest za przyjemna sprawa. Jak się jednak okazuje nawet straszliwe potwory boją się dentysty! Potwory nie miały swojego stomatologa, więc sprowadziły Ciebie na swoją planetę i nie odwiozą do domu, dopóki nie wyleczysz zębów wszystkich potworów! Twoim zadaniem w grze jest na początku wybór pacjenta, a potem wyleczenie jego zębów. Do dyspozycji masz narzędzia dentystyczne, które na pewno ułatwią Ci sprawę. Postaraj się więc wyleczyć ząbki naszych Obcych:) Powodzenia! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Szalony Dentysta

Szalony Dentysta

Dział: Smieszne

Dzisiaj zmienisz się w dentystę, który leczy zęby gwiazd i potrafi zdziałać cuda! Jego pacjentami był nawet Justin Biebier! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać dentysty, który będzie leczył zęby celebrytów i sławnych gwiazd. Na początku ich zęby są w opłakanym stanie, ale Ty musisz zdziałać wszystko co w Twojej mocy, aby były bielutkie i lśniące! W grę zagrasz za pomocą myszki!Dentysta sadysta

Dentysta sadysta

Dział: Smieszne

Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać dentysty, który chce aby jego pacjenci mięli piękne białe zęby! Gra polega na tym, że na zębach pacjenta pojawiają się ubytki i Twoim zadaniem jest je jak najszybciej usunąć klikając w nie. pospiesz się, bo ubytki pojawiają się bardzo szybko i mogą spowodować, że ząbek zniknie i będzie koniec gry! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Królewski dentysta

Królewski dentysta

Dział: Dla Dzieci

Dzisiaj w Twoim salonie dentystycznym pojawi się specjalny gość! Będzie nim sam król, którego ostatnio bardzo bolały zęby i potrzebuje Twojej fachowej pomocy. Mały król najadł się słodyczy i teraz jego zęby są w nie najlepszym stanie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o uzębienie króla i sprawienie, by jego zęby były zdrowe i śnieżnobiałe. Do dyspozycji masz różne narzędzia dentystyczne, które Ci w tym pomogą. Musisz zlikwidować kamień nazębny, a także usunąć zepsute zęby. Na ich miejsce możesz wstawić nowe, białe ząbki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!