Ubieranki gry

Gry Draculaurą

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High urodziny z Draculaurą

Monster High urodziny z Draculaurą

Dział: Monster High

Sue jest wielką fanką Monster High. Postanowiła zaprosić dziewczyny ze straszyceum na swoje urodziny. Będzie impreza, więc dziewczynka musi ładnie wyglądać i ubrać się w stylu swoich ulubienic! Pomóż jej w tym. Możesz dla Sue wybrać fryzurkę, mamy tu różne opcje i dodatkowo możemy wybrać kolor fryzurki. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać kreacje w stylu Draculaury czy Frankie Stein;) Na koniec jeszcze wybór obuwia i dodatków, takich jak kolczyki i gotowe!

Halloween z Draculaurą Monster High

Halloween z Draculaurą Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na przyjęcie z okazji Halloween. Dlatego musi ładnie wyglądać. Pomóż naszej upiorce w stylizacji. Twoim zadaniem w grze jest wybranie dla monsterki odpowiedniego ubrania. Grę zaczniemy od wyboru fryzurki. Mamy tu różne modne uczesania. Są włosy związane, jak i rozpuszczone. DO wyboru mamy także różne kolory uczesania. Później możesz wybrać ubranie. Mamy tu sukienki, które idealnie nadają się na Halloween. Na koniec wybierz buty i dodatki i Draculaura jest gotowa!

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Dział: Monster High

Frankie Stein i Draculaura z Monster high cofnęły się w czasie i teraz są małymi szkrabami. Twoim zadaniem w grze jest zaopiekowanie się małą Draculaurą i Frankie Stein. Na początku gry wybierz sobie monsterkę, którą chcesz się opiekować. Później zadbaj o jej kotka, nakarm go karmą, a także podaj mu mleczko, by zwierzątko nie było głodne. Musisz także po nim posprzątać. Później wybierz dla małej upiorki fajną fryzurkę i ubranko, w którym będzie dobrze wyglądała i się czuła. W grę zagrasz za pomocą myszki!