Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Mała Draculaura jest ranna

Mała Draculaura jest ranna

Dział: Monster High

Mała Draculaura z Monster high powspinała się po drzewach i niestety trochę się poobijała. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i zadbanie o to, by mała monsterka była znowu zdrowa. Zajmij się jej ranami i je opatrz, powyciągaj z jej ciała drzazgi, które jej się powbijały. Do dyspozycji masz różne narzędzia, które Ci w tym pomogą. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Mała Draculaura u dentysty

Mała Draculaura u dentysty

Dział: Monster High

Przed Tobą mała Draculaura w grze pod tytułem Baby Monster real dentist. Małą upiorkę bardzo bolą zęby i dlatego będzie musiała wybrać się do dentysty, a tego bardzo nie lubi. Już na samą myśl płacze i dlatego musisz jej dawać zabawki, by o tym nie myślała! Następnie zajmij się jej zębami i zadbaj o to, by ładnie wyglądały. Na początku gry umyj jej ząbki pastą i dokładnie wypłucz. Później wykonaj przegląd jamy ustnej i wylecz jej zęby. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Draculaura jako króliczek

Draculaura jako króliczek

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na bal przebierańców. Postanowiła przebrać się za króliczka. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by nasza straszyciółka ładnie wyglądała. Zrób jej maseczkę oczyszczającą a także pilling twarzy, by koloryt jej cery się wyrównał. Zrób też inhalację. Wydepiluj brwi, by twarz ładnie wyglądała. Później wybierz fryzurkę, a także ubrania i dodatki. Powodzenia!

Świąteczna Draculaura u kosmetyczki

Świąteczna Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się do swojej rodziny na święta. Będzie razem ze swoją mamą piekła ciasta i pójdzie na święcenie jajek. Twoim zadaniem w grze jest przygotować monsterkę na spotkanie z rodziną. Wykonaj na jej twarzy pilling i nałóż maseczkę oczyszczającą . Zrób także ładny makijaż, wybierz fryzurkę oraz ubranie. Draculaura może już iść ze święconką!

Draculaura czirliderką

Draculaura czirliderką

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła zostać czirliderką, bo to od zawsze było jej marzeniem. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by monsterka ładnie wyglądała, gdy pierwszy raz będzie kibicowała swojej ulubionej drużynie. Wybierz dla upiorki fryzurkę, w której będzie ładnie się prezentować. Wybierz także fajne wdzianko, może to być top i spódniczka lub sukienka. Na koniec dobierz buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!