Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Draculaura jako mała syrenka

Draculaura jako mała syrenka

Dział: Monster High

Draculaura postanowiła na bal w Monster High przebrać się za małą syrenkę, gdyż od zawsze ją uwielbiała. Twoim zadaniem w grze jest zadbać, by monsterka była jak najbardziej podobna do postaci syrenki. Wybierz dla niej fajne ubranko, a mas tu różne modele i wzory. Wybierz także kolor ogona, by współgrał z ubraniem. Na koniec dobierz odpowiedni makijaż i fryzurkę oraz dodatki! Teraz Draculuara może pędzić na bal przebierańców!

Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej

Draculaura na rozmowie kwalifikacyjnej

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła sobie dorobić troszkę pieniędzy i dlatego chce znaleźć pracę, dzięki której będzie mogła kupować sobie fajne rzeczy. Wreszcie została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. To dla niej bardzo stresujący dzień. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd upiorki, umyj jej włosy dokładnie, spłucz i wysusz suszarką. Później możesz zająć się twarzą i nałożyć maseczkę oczyszczającą. Wyrównaj jej brwi. Później wybierz fryzurkę, a także ubranie i dodatki!

Draculaura u laryngologa

Draculaura u laryngologa

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High ma ostatnio problemy z uchem-słabiej słyszy i ją boli, dlatego postanowiła wybrać się do laryngologa, by jej pomógł. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać laryngologa i zadbanie o zdrowe uszy Draculuary. Na początku gry za pomocą specjalnych narzędzi zbadaj ucho monsterki. Wyjmij bakterie z uszów i wtedy upiorkę przestaną boleć uszy. Daj z siebie wszystko, by monsterka odzyskała słuch. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Draculaura u okulisty

Draculaura u okulisty

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High ostatnimi czasy dużo czasu spędza przed monitorem komputera i teraz bolą ją z tego powodu oczy. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać okulisty i zadbanie o wzrok naszej straszyciółki. Na początku gry zbadaj ostrość wzroku. Zaznacz figurę geometryczną jaką widzisz na obrazku. Kolejnym krokiem będzie przeczytanie wszystkich literek na tablicy. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura w salonie fryzjerskim

Draculaura w salonie fryzjerskim

Dział: Monster High

Draculaura z MH ma problem z włosami. Monsterka ostatnio nabiła sobie guza i zaczyna łysieć. Przyszła o pomoc do pewnego salonu fryzjerskiego. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o włosy naszej straszyciółki! Na początku umyj włosy i dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie guza za pomocą specjalnego płynu, którym musisz polać głowę upiorki. Gdy to zrobisz powycieraj jej głowę i polej płynem na porost włosów! W grę zagrasz za pomocą myszki!