Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się w podróż służbową i musi wyglądać ładnie. Z tej okazji postanowiła wybrać się do kosmetyczki, która zadba o jej twarz. Na początku gry nałóż na twarz monsterki maseczkę oczyszczającą z glinki zielonej, by zlikwidować niedoskonałości cery. Kolejnym krokiem będzie za pomocą korektora zlikwidowanie pryszczy. Wyrównaj także brwi, by podkreślić urodę Draculaury. Na koniec zrób modny makijaż, a także wybierz fajną fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura sprząta zamek

Draculaura sprząta zamek

Dział: Monster High

Draculaura z MH dała wolne swojej służbie i teraz musi posprzątać zamek sama, bo robiła w nocy imprezę, a za niedługo przyjeżdżają rodzice i zamek musi lśnić! Twoim zadaniem w grze jest pomóc naszej straszyciółce w porządkach! Wszystkie śmieci wyrzuć do kosza, a różnego rodzaju rzeczy, które znajdują się na obrazku posprzątaj i znajdź im właściwe miejsce. Do dzieła!Draculaura jako opiekunka

Draculaura jako opiekunka

Dział: Monster High

Draculaura z MH postanowiła troszkę sobie dorobić pieniążków i zatrudniła się jako opiekunka do dziecka. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w opiece nad maluchem. Na początku gry możesz zdecydować jak ma wyglądać pokój maleństwa. Wybierz meble do pokoju oraz dodatki, takie jak na przykład dynia na Halloween. gdy już skończysz urządzać pokój, zajmij się maleństwem. Pobaw się z bobasem i daj mu zabawki, żeby był uśmiechnięty. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura na Halloween

Draculaura na Halloween

Dział: Monster High

Już jutro Halloween! Draculaura z MH wybiera się na wielką imprezę z okazji Halloween. Nasza straszyciółka musi fajnie wyglądać i Twoim zadaniem w grze będzie przygotowanie monsterki do imprezki! Wybierz dla niej fryzurkę, a są tu różne uczesania w różnych kolorkach. Są włosy rozpuszczone, jak i związany w koński ogon lub dwa kucyki. Włosy są w rożnych kolorkach, na przykład niebieskim, różowym czy fioletowym! Kolejnym krokiem będzie wybór strasznego ubrania, spraw, by monsterka wyglądała upiornie! Możesz wybierać wśród wielu kolorowych sukienek, są długi i krótkie, wybór należy do Ciebie. Do tego dobierz buty i dodatki! Obowiązkowo zrób też makijaż! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura w szpitalu

Draculaura w szpitalu

Dział: Monster High

Draculaura z MH wieczorem chciała złapać swojego przyjaciela nietoperza i za bardzo wychyliła się z okna i z niego spadła. Teraz musi odwiedzić lekarza, by ten ją przepadał i sprawdził co jej jest. Na początku przebierz monsterkę w szpitalną piżamę. Następnie podaj upiorce tabletkę przeciwbólową, by uśmierzyć jej ból. Powyciągaj drzazgi z ciała Draculaury, które się jej powbijały, gdy wylądowała w krzakach. Zaklej ranki plastrem, możesz nawet wybrać dla niego kolor. Zrób prześwietlenie i sprawdź, które kości są złamane i załóż gips. W grę zagrasz za pomocą myszki!