Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Sufująca Draculaura

Monster High Sufująca Draculaura

Dział: Monster High

Draculaura postanowiła ze swoimi straszyciółkami spróbować swoich sił w surfowaniu. Pomóż jej modnie się ubrać, aby na desce również pięknie się prezentowała. Na początku ubieranki wybierz dla upiorki fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Możesz wybrać jak ma wyglądać grzywka i kucyki. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu różne kolory strojów kąpielowych, możesz wybrać zarówno jak ma wyglądać góra jak i dół. Wybierzmy jeszcze kolor deski i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i Draculaura jest gotowa do nauki sufingu!

Monster High Draculaura

Monster High Draculaura

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na wycieczkę szkolną. Pomóż naszej upiorce ubrać się odpowiednio, by olśniła wszystkich! Wybierz dla niej fryzurkę, a masz kilka opcji . Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, na przykład słodziutkiej różowej sukienki. Do sukienki koniecznie dobierz odpowiednie buty. Możesz także wybrać bluzkę i do niej spódnicę. Jeszcze dodatki takie jak kolczyki czy naszyjnik i gotowe!

Trendy Draculaura z Monster High

Trendy Draculaura z Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na galę i będzie występowała na czerwonym dywanie. Pomóż naszej ślicznej straszyciółce ładnie się ubrać. Wybierz dla niej ładną sukienkę, mamy tu różne suknie balowe w ślicznych kolorkach na przykład czerwonym. Do tego możesz dobrać białe futerko. Wybierz także fryzurkę dla naszej ślicznotki. Na koniec wybierz jeszcze modne buty, by pasowały do kreacji. Nie mniej ważne są też dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Teraz Draculaura jest gotowa na czerwony dywan!Draculaura z Monster High na plaży

Draculaura z Monster High na plaży

Dział: Monster High

Wreszcie są wakacje! Draculaura z Monster High niezmiernie cieszy się z tego powodu i postanowiła przejść się na plażę i zażyć kąpieli morskiej. Twoim zadaniem w grze jest odpowiednie ubranie upiorki, by dobrze czuła się na plaży. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurkę, spośród dużej ilości uczesań. Może to być krótsza lub dłuższa fryzurka, fale lub proste włosy. Wybierz także dla niej ubranie, w którym będzie się fajnie prezentowała na plaży. Może to być kusy top, a do tego spodnie lub spódnica odpowiednio dopasowane. Możesz także wybrać lekką i zwiewną sukienkę w letnim odcieniu. Niezmiernie ważne są tu także buty, pamiętajmy, aby pasowały do całości. Na koniec dopełnimy stylizację dodatkami, takimi jak okulary przeciwsłoneczne czy też ręcznik i Draculaura może biec na plażę!

Słodka Draculaura Monster High

Słodka Draculaura Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się dzisiaj do galerii na zakupy ze swoimi straszyciółkami. Chce wyglądać słodko i ładnie. Pomóż jej w stylizacji, aby zrobiła wrażenie na swoich przyjaciółkach! Wybierz dla upiorki fryzurkę, mamy tu mnóstwo uczesań: włosy związane i rozpuszczone, fale i proste. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać super modną letnią sukienkę, do tego rajstopy i oczywiście modne buty. Nie zapomnij o dodatkach, takich jak naszyjnik czy też torebka. W grze poruszasz się za pomocą myszki!