Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Draculaura i jej nietoperz Monster High

Draculaura i jej nietoperz Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High zabiera dzisiaj swojego nietoperza Hrabiego Wspaniałego na bankiet, na którym będą jej straszyciółki wraz ze swoimi pupilami. Pomóż monsterce przygotować Hrabiego na tą okazję. W grze Twoim zadaniem jest zadbanie o nietoperza. Na początek musisz go namydlić i umyć, bo ostatnio zwierzak bardzo się ubrudził. Kolejnym krokiem będzie wypłukanie i powycieranie Hrabiego, a następnie przycięcie pazurków. I wygląda ślicznie. Teraz zostało nam przygotowanie ślicznej upiorki. Wybierzmy dla niej fryzurkę, a jest tu kilka uczesań do wyboru. Ważne też jest ubranie, więc wybierz sukienkę, a do niej buty i dodatki takie jak na przykład torebka. Teraz Draculaura i Hrabia Nietoperz Wspaniały wyglądają ślicznie!Mała Draculaura w przedszkolu

Mała Draculaura w przedszkolu

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wypiła eliksir sporządzony przez jej straszyciółkę i nagle cofnęła się w czasie. Zamiast do szkoły dzisiaj pójdzie do przedszkola! Pomóż naszej bohaterce ubrać się odpowiednio. Na początku gry, wybierzmy dla upiorki śliczną fryzurkę, są tu różne opcje do wyboru, mogą to być włoski związane lub rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubranka dla naszej małej miss. Wybierzmy dla niej słodką sukienkę, w której będzie ślicznie wyglądała i będzie gwiazdą w przedszkolu. Dobierzmy do ubranka odpowiednie obuwie i dodatki, takie jak kolczyki i nie zapomnijmy też o zabawkach, by mała miała się czym bawić. Teraz Draculaura jest gotowa na wyjście do przedszkola!

Monster High Draculaura u fryzjera

Monster High Draculaura u fryzjera

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła zrobić coś ze swoimi włosami i wybrała się do Twojego salonu fryzjerskiego. Twoim zadaniem w grze jest zajęcie się włosami monsterki. Na początku nałóż na włosy szampon i umyj je. Później nałóż kolejno odżywkę i maseczkę, by włosy pięknie lśniły. Wybierz także odpowiednią fryzurkę we właściwym kolorze, masz tu kilka ślicznych uczesań do wyboru. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, a także dodatków, takich jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Draculaura na festiwalu muzycznym Monster High

Draculaura na festiwalu muzycznym Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na festiwal muzyczny. Pomóż naszej straszyciółce modnie się ubrać, by ładnie wyglądała. Na początek wybierzmy dla monsterki ciekawą fryzurkę, mamy tu różne opcje do wyboru, są włosy związane i rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu różne śliczne wdzianka, zarówno sukienki jak i topy oraz śliczne spodnie. Na koniec wybierz jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik czy torebkę. Teraz Draculaura może pędzić na festiwal!

Draculaura jako niemowlę Monster High

Draculaura jako niemowlę Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High pewnego dnia obudziła się jako niemowlę i Ty jesteś jej opiekunką. Musisz zadbać o maleństwo, by niczego jej nie brakowało. W grze Twoim zadaniem jest sprawić, by na twarzy małej Draculaury gościł uśmiech i by nie płakała. Na początek musisz zmienić pieluszkę malutkiej i użyć posypkę na pupę. Gdy dzidzia śpi i zaczyna płakać musisz ją pogłaskać po główce, by była zadowolona. Twoim zadaniem także jest wybranie sukienki dla małej i gdy w chmurce nad jej główką pojawi się jakaś zabawka, musisz jej taką dać, by nie płakała. Powodzenia w opiece nad małą Draculaurą!