Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Niewidoczna Draculaura Monster High

Niewidoczna Draculaura Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High jest wampirzycą i z tego powodu nie widzi swojego odbicia w lustrze. Jedyne co widzi to ubrania i dodatki. W grze Twoim zadaniem jest wybrać odpowiednie ubrania dla naszej straszyciółki, by choć trochę polepszyć jej humor. Do wyboru masz śliczne sukienki w różnych kolorkach. Możesz także wybrać top i spodnie lub spódniczkę. Na koniec wybierz jeszcze odpowiednie buty do kreacji, a także dodatki, takie jak torebka czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura w salonie piękności Monster High

Draculaura w salonie piękności Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła trochę odpocząć od stresu w szkole i wybrała się do Twojego salonu piękności. Daj z siebie wszystko i zrób monsterkę na bóstwo! Na początku gry umyj włosy szamponem i spłucz wodą. Kolejnym krokiem będzie wybór koloru, jakie mają mieć piękne włosy naszej straszyciółki. Możesz także wybrać piękną fryzurkę, są tu włosy proste, a także kręcone. Na koniec zrób makijaż upiorce i wybierz odpowiednie ubrania. Nie zapomnij też o dodatkach. Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Draculaura w salonie piękności Monster High

Draculaura w salonie piękności Monster High

Dział: Monster High

Draculaura postanowiła wybrać się do salonu piękności, bo ostatnio troszkę się zaniedbała. Pomóż naszej straszyciółce wyglądać olśniewająco. Na początek gry wybierz dla monsterki fajną fryzurkę, w której będzie pięknie się prezentowała. Do wyboru masz różne uczesania, są włosy dłuższe i krótsze, a także rozpuszczone i związane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu różne modele sukienek, do których dobierzesz odpowiednie buty i kreacja będzie kompletna. Nie zapomnij też o dodatkach. Teraz Draculaura wygląda pięknie!Monster High Mała Draculaura u dentysty

Monster High Mała Draculaura u dentysty

Dział: Monster High

Mała Draculaura z Monster High ostatnio pojadła dużo słodyczy i zaczęły ją boleć zęby. Monsterka dawno nie była u dentysty i bardzo się boi tej wizyty. Postanowiła jednak odwiedzić Twój salon stomatologiczny. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o uzębienie naszej straszyciółki. Pomóż jej odzyskać piękny i biały uśmiech. Upiorka ma liczne ubytki, które musisz zlikwidować. Do dyspozycji masz różne narzędzia dentystyczne w kształcie różnych zwierzątek przyjazne dla dzieci. Na koniec możesz wybrać kolory dla zębów, a także nakleić naklejki. Teraz mała Draculaura ma piękny uśmiech!

Draculaura dekoruje pokój Monster High

Draculaura dekoruje pokój Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła zmienić coś w wyglądzie swojego pokoju. Pomóż monsterce w dekorowaniu pokoju. Twoim zadaniem w grze jest udekorowanie pokoju upiorki. Do dyspozycji masz różne meble, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w pokoju. Szafa, łózko czy stolik muszą znaleźć swoje miejsce. W grze poruszasz się za pomocą myszki. Stań się dekoratorem wnętrz i zadbaj o wygląd pokoju!