Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DDraculaura artystką

Draculaura artystką

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła spróbować swoich sił w malarstwie. Nasza straszyciółka namalowała już kilka obrazów i postanowiła zrobić wystawę swoich prac. Twoim zadaniem w grze jest odpowiednie ubranie monsterki. Dobierz dla niej śliczną fryzurkę, mamy tu różne modne uczesania, dla których możesz dobrać kolor włosów. Wybierz także ubranie. Są tu trendy sukienki i inne ciuszki, które na pewno Cię zainteresują! Kolorowy zawrót głowy:) Na koniec dobierz buty i dodatki. Teraz Draculaura wygląda oszałamiająco!

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła iść do kosmetyczki, bo jest niezadowolona ze swojej cery, która jest ziemista i wygląda strasznie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę upiorki, by odzyskała dawny blask! Na początek nałóż na jej twarz maseczkę, by oczyściła się z pryszczy. Kolejnym krokiem będzie nałożenie maseczki rozświetlającej, by twarz monsterki nabrała blasku. Na koniec zrób makijaż, wybierz kolor oczów, a także szminki i cieni do powiek. Nie zapomnij o ubraniu! Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Modna Draculaura

Modna Draculaura

Dział: Monster High

Draculaura z Monster high będzie dzisiaj gwiazdą pokazu mody swojego ulubionego projektanta, dlatego musi ładnie wyglądać! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądać, masz tu kilka ciekawych propozycji. Wybierz także dla niej kolor. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, są tu śliczne sukienki, a także topy i modne spódnice. Dobierz jeszcze buty do całości i dodatki, takie jak torebka. Możesz tu także wybrać odcień skóry. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura na plaży

Draculaura na plaży

Dział: Monster High

Za oknem deszcz, ponuro, szaro i zimno i dlatego Draculaura z Monster High postanowiła wybrać się do ciepłych krajów i zażyć trochę ciepła! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki! Wybierz dla niej super fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, do wyboru masz włoski związane, a także rozpuszczone. Mogą być proste i lekko falowane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Wybierz super sukienkę, a może modne bikini lub monokini. Na koniec dobierz buty i dodatki i upiorka jest gotowa na plażowanie! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura u lekarza

Draculaura u lekarza

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High ostatnio trochę zaszalała ze swoimi straszyciółkami i wychodziły na drzewa w parku. Niestety parę razy spadła z drzewa i nieźle się potłukła. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o monsterkę, by wróciła do siebie. Do pomocy masz różne narzędzia, które będziesz mogła użyć. Postaraj się i daj z siebie wszystko, by Draculaura doszła szybko do siebie. W grę zagrasz za pomocą myszki.