Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DMała Draculaura u fryzjera

Mała Draculaura u fryzjera

Dział: Monster High

Dzisiaj Twoim zadaniem w grze jest zajęcie się włosami małej Draculaury z Monster High, która przyszła do Twojego salonu fryzjerskiego ze swoją mamą. Pomóż naszej straszyciółce ładnie wyglądać. Nałóż na włosy szampon, a następnie dokładnie spłucz, by włosy były czyściutkie. Następnie nałóż odżywkę i dokładnie wmasuj w skórę głowy. Na koniec wyprostuj włosy lub pokręć za pomocą lokówki, by wyszły ładne fale. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Śliczna Draculaura

Śliczna Draculaura

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła wystąpić w pokazie mody razem ze swoim ulubionym nietoperzem. Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie monsterki i jej nietoperza na wybieg. Umyj go, dokładnie namydl i spłucz. Obetnij mu także pazurki i dokładnie powycieraj. Później wybierz fryzurę dla Draculaury, wybierz dla niej ubrania oraz modne dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Draculaura na czarnym dywanie

Draculaura na czarnym dywanie

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High będzie dzisiaj gwiazdą na czarnym dywanie. W świecie monsterek to wielkie wyróżnienie, jak dla gwiazd Hollywood czerwony dywan. Draulaura odbierze ze swoimi koleżankami monsterkami nagrodę za film Strach kamera akcja! Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie upiorki na to wyjątkowe wydarzenie. Wybierz dla niej fryzurę oraz co najważniejsze ubranie. jest tu mnóstwo ślicznych sukienek i błyskotek. Dobierz jeszcze buty i spraw, by Draculaura poczuła się jak prawdziwa gwiazda!

Draculaura u kosmetyczki

Draculaura u kosmetyczki

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się na imprezę, a ostatnio bardzo wysypało jej twarz, więc musi coś zrobić z tym fantem. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o perfekcyjny wygląd naszej straszyciółki. Na początku gry zajmij się włosami monsterki, by pięknie wyglądały, dokładnie je umyj, a następnie nałóż na nie maseczkę z odpowiednich specyfików. Kolejnym krokiem będzie zadbanie o twarz upiorki. Nałóż maseczkę oczyszczającą na jej twarz, a później zlikwiduj pryszcze. Na koniec wybierz fajny makijaż, ubranie i dodatki i Draculaura wygląda super!

Draculaura w zamku

Draculaura w zamku

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła wybrać się do zamku swojego wujka Hrabiego Draculi. Nasza straszyciółka bardzo lubi odwiedzać Draculę. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie monsterki. Wybierz dla upiorki fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, masz tu włosy krótkie i długie do wyboru. Następnie z szafy Draculaury wybierz fajne ciuszki i ubierz modnie naszą monsterkę. Wybierz także buty i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!