Ubieranki gry

Gry Draculaura

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DDraculaura u lekarza od nosa

Draculaura u lekarza od nosa

Dział: Monster High

Draculaura ma ostatnio duże problemy z przegrodą nosową i źle jej się oddycha. Zrobiły jej się także polipy w nosie i chce ich się pozbyć. Dlatego przyszła do lekarza od nosa. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by naszej straszyciółce dobrze się oddychało. Pousuwaj polipy z nosa i inne rzeczy, które przeszkadzają monsterce w oddychaniu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Draculaura u dentysty 2

Draculaura u dentysty 2

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High chce, by jej brzydkie i zniszczone zęby wyglądały ładnie, więc wybiera się do dentysty, aby jej pomógł. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o zęby naszej straszyciółki, by były piękne i zadbane! Użyj odpowiednich narzędzi dentystycznych, które Ci w tym pomogą. Usuń zepsute zęby, a także kamień nazębny. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Draculaura u dentysty

Draculaura u dentysty

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High ma problemy z zębami i dlatego postanowiła odwiedzić salon dentystyczny. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o zęby naszej straszyciólki. Użyj do tego celu narzędzi, które Ci w tym pomogą. Usuń kamień nazębny i zepsute kły. Wstaw nowe. Zadbaj o to, by zęby monsterki były białe. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Mała Draculaura chora na grypę

Mała Draculaura chora na grypę

Dział: Monster High

Mała Draculaura wraz ze swoją ulubioną straszyciółką Frankie Stein postanowiły troszkę się pobawić. Lecz nagle na dworze się zachmurzyło i zaczął padać deszcz! Monsterki przemokły do suchej nitki. Teraz upiorka źle się czuje i będzie potzrebna interwencja lekarza. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o małą. Musisz ją wyleczyć i sprawić, by po weekendzie mogła iść do przedszkola. Powodzenia!

Draculaura u laryngologa

Draculaura u laryngologa

Dział: Monster High

Draculaura z Mosnter High ma problem ze słuchem i dlatego postanowiła iśc do laryngologa. Pomóż naszej straszyciółce w odzyskaniu zdrowia i wciel się w postać lekarza. Do dyspozycji masz różne narzędzia chirurgiczne, które pomogą Ci w przywróceniu słuchu monsterce. Postaraj się i daj z siebie wszystko, aby upiorka odzyskała słuch. W grze poruszasz się za pomocą myszki!