Ubieranki gry

Gry Draculaury

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DFryzura Draculaury

Fryzura Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura wybiera się na spotkanie z przyjaciółkami i chce dobrze wyglądać. Jak wiadomo piękne włosy to wizytówka każdej szanującej się dziewczyny. W tej grze będziesz mieć okazję zając się włosami sympatycznej dziewczyny z monster high. Na początek umyj włosy, dodaj odżywki a następnie stwórz modną fryzurę. Kolejnym etapem będzie zrobienie makijażu dziennego i wybranie ładnego wdzianka dla naszej bohaterki.

Sypialnia Draculaury

Sypialnia Draculaury

Dział: Monster High

Sypialnia Draculaury to prawdziwa gratka dla wielbicieli Monster High. Draculaura potrzebuje remontu w swoim pokoju i zwróciła się o pomoc do Ciebie. Pomóż upiorce wybrać też meble. Zacznijmy od wyboru koloru i wzorów na ścianach. Jest tu duży wybór: jest fioletowa ściana w nietoperza, różne kolory ścian z wzorkiem przypominającym usta i wampirze kły. Kliknij w wybraną ścianę i gotowe. Następnie wybierz wzór na podłodze. Później zajmiemy się wyborem łóżka dla wampirzycy: jest tu trumna w różnych kolorach, łóżko z nietoperzem nad głową i wiele innych. Nie zapomnijmy też o dywanie na podłogę, aby kolorystycznie pasował do całości. Do trzymania naszych modnych ciuszków będzie nam potrzebna szafa. Też mamy tu spory wybór modeli i kolorów. Wybierz jeszcze fotel i nocna lampkę, a także lustro;) Teraz pokój Draculaury jest gotowy i nasza straszyciółka może cieszyć się swoim nowym kątem.

Styl Draculaury z monster high

Styl Draculaury z monster high

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wybiera się do opery z przyjacielem. Pomóż naszej straszyciółce wyglądać niesamowicie. Zacznijmy od fryzury, wybierzmy spośród wielu upięć taką, która najbardziej pasuje do laleczki:) Rozwiązaniem może tu być np. śliczny kucyk z grzyweczką na bok. Później wybierzmy modne ubranie. Do wyboru mamy tu mnóstwo ślicznych sukienek, w których wampirka wygląda ślicznie. Zróbmy też szałowy makijaż, nałóżmy cienie do powiek, wybierzmy kolor pomadki do ust. Kolejnym krokiem będą buty, które dobierzmy odpowiednio do stroju. Dobierz jeszcze dodatki, takie jak charakterystyczna parasolka, czy np naszyjnik. Draculaura jest już gotowa na wyjście. Styl Draculaury to doskonała gra dla dzieci.

Makijaż Draculaury

Makijaż Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Momnster High wybiera się na spacer z ukochanym i dlatego musi ładnie wyglądać, by nie odrywał od niej wzroku. Na początku naszej ubieranki wybierzmy ładną fryzurkę dla naszej upiorki. Są tu włoski natapirowane, a także dwie kitki lub rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie zrobienie makijażu. Mamy tu wybór całej palety cieni, więc pomóżmy Draculaurze wybrać ten, który jest najbardziej twarzowy! Następnie wybierzmy trendy ubranie. Mamy tu sukienki, które upiorka uwielbia, wszystkie w modnych kolorkach. Dobierzmy do sukienki odpowiednie buty we właściwym kolorze, a także dodatki. Teraz Draculaura jest gotowa na spacer!

Ślub Draculaury

Ślub Draculaury

Dział: Monster High

Dziś jest wielki dzień w życiu naszej Draculaury. Wychodzi za mąż! Pomóż naszej monsterce w doborze odpowiedniej fryzury, a także sukni ślubnej. Naszą ubierankę rozpoczniemy od wyboru fryzurki, są tu włoski rozpuszczone, a także związane. Następnie wybierzmy suknie ślubną dla naszej wampirzycy wegetarianki;) Dobierzmy jeszcze welon do sukni, a także bukiet ślubnych kwiatów. Na koniec wybierz buty i dodatki takie jak naszyjnik czy kolczyki.