Ubieranki gry

Gry Elissabat

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Elissabat

Elissabat

Dział: Monster High

Elissabat jest nową uczennicą w Monster High. Upiorka chce ładnie wyglądać pierwszy dzień w szkole, musisz jej w tym pomóc. Twoim zadaniem w grze jest wybór dla naszej straszyciółki fajnego ubrania i fryzury. Masz tu różne modne uczesania, są włosy związane i rozpuszczone, a także proste i kręcone. Możesz także wybrać dla uczesania kolor. Wybierz jeszcze z szafy monsterki fajny ciuszek. Jest tu mnóstwo kolorowych fatałaszków, są śliczne sukienki, a także topy i spodnie. Wybierz także buty i dodatki, na przykład kolczyki. Teraz Elissabat wygląda modnie i na pewno zrobi wrażenie w straszyceum!

Elissabat u fryzjera

Elissabat u fryzjera

Dział: Monster High

Elissabat z Monster High wybiera się do fryzjera, bo nie jest zadowolona ze swojego uczesania. Postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie, bo wybiera się na wakacje. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać stylisty i zadbanie o jej włosy. Na początek umyj włosy monsterce i spłucz, by były piękne i lśniące. Nałóż także odżywkę na włosy. Na koniec zrób jej makijaż i wybierz modne ciuszki, by czuła się pięknie! W grę zagrasz za pomocą myszki!Elissabat u fryzjera

Elissabat u fryzjera

Dział: Monster High

Elissabat z MH jest już znudzona swoją fryzurką i dlatego postanowiła iść do fryzjera, by ten zajął się jej uczesaniem. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o włosy monsterki. Na początku nałóż na jej włosy szampon i dokładnie go wmasuj w głowę. Następnie delikatnie spłucz włosy z szamponu, by były lśniące i piękne. Wysusz je suszarką. Potem możesz je delikatnie przyciąć i użyć prostownicy lub lokówki. Możesz też zrobić pasemka. Na koniec wybierz jeszcze ubranie i upiorka wygląda świetnie!