Ubieranki gry

Gry Elsa

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Kraina Lodu: Elsa Królowa Śniegu

Kraina Lodu: Elsa Królowa Śniegu

Dział: Dla dziewczyn

Kraina Lodu to nowa bajka Disneya, w której głównymi bohaterkami są dwie siostry Anna i Elsa. Twoim zadaniem w grze jest ubranie Elsy w fajne ciuszki, by ładnie wyglądała na spotkaniu ze swoją siostrą. Możesz wybrać dla niej modną fryzurkę, a także kolor dla niej. Wybierz śliczne ubranie, by nasza Królowa Śniegu pięknie się prezentowała! W grze poruszasz się za pomocą myszki!Zwariowana fryzura Elsa Kraina Lodu

Zwariowana fryzura Elsa Kraina Lodu

Dział: Dla dziewczyn

Zima się kończy i za oknem mamy prawdziwą wiosnę. Dlatego bohaterka bajki Dineya Frozen Elsa postanowiła zrobić na swojej głowie zupełnie szaloną fryzurkę. Twoim zadaniem w grze będzie wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o uczesanie pięknej księżniczki. Możesz do tego celu użyć nożyczek, maszynki, a także lokówki czy prostownicy. Wybierz także farbę, która będzie doskonała na pasemka. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Elsa sprząta pokój

Elsa sprząta pokój

Dział: Monster High

Nadeszła wiosna i przydałyby się jakieś porządki. O tym samym pomyślała także Elsa z Krainy Lodu i postanowiła posprzątać swój zapuszczony dom. Twoim zadaniem w grze jest pomóc Elsie w sprzątaniu pokoju. Pokój jest bardzo zabrudzony, więc będzie wymagało to dużego nakładu pracy. Posprzątaj papierki z ziemi i wrzuć do kosza na śmieci. Poukładaj rzeczy na stole i popraw obrazy na ścianie, by wszystko wyglądało ja u Perfekcyjnej Pani Domu! Więc do dzieła!

Królowa śniegu Elsa puzzle

Królowa śniegu Elsa puzzle

Dział: Dla Dzieci

Sprawdź czy masz te moc i dasz radę zbudować zamek dla pięknej królowej śniegu Elsy z Krainy Lodu. Twoim zadaniem w grze jest zbudowanie solidnych fundamentów dla zamku Elsy. W każdym z leveli masz coraz więcej lodowych klocków, które musisz tak ułożyć, by nie wpadły do wody, w przeciwnym razie będzie koniec gry i Olaf straci głowę, a tego przecież nie chcesz. Zatem musisz się postarać! Bo jak Elsa wpadnie do swojego zamku i wszystko będzie ok, to usłyszysz jak śpiewa specjalnie dla Ciebie, czyli swojego zwycięzcy: Mam tę moc, mam tę moc, mój jest wiatr, okiełznam śnieg, mam tę moc, mam tę moc, i zamiast łez jest śmiech! Postaraj się zatem i nie zawiedź królowej lodu i śniegu!

Mała Elsa bierze kąpiel

Mała Elsa bierze kąpiel

Dział: Dla Dzieci

Mała Elsa z Krainy Lodu przygotowuje się na bal, który odbędzie się w szkole. Dziewczynka chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by dziewczynka była zadowolona ze swojego wyglądu. Na początku gry wykąp dokładnie dziewczynkę. Namydl małą i dokładnie spłucz. Umyj także jej włosy, by miała świeże i można było zrobić super fryzurkę. Na koniec wybierz dla małej Elsy fryzurę oraz śliczną sukienkę i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!