Ubieranki gry

Gry Elsy

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DPrawdziwy makijaż Elsy

Prawdziwy makijaż Elsy

Dział: Monster High

Elsa z Krainy Lodu wybiera się na randkę ze swoim ukochanym i postanowiła przejść się do kosmetyczki, by zadbała o jej cerę. W grze wcielasz się w postać kosmetyczki i musisz zadbać, by Elsa wyglądała promiennie i świeżo. Na początku gry nałóż na jej cerę maseczkę oczyszczającą, by pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Później nałóż pilling, by wyrównać koloryt cery i nałóż na twarz krem nawilżający. Później zrób makijaż, wybierz cienie do powiek, nałóż na usta pomadkę i nałóż róż na policzki. Wybierz także fajną fryzurkę i ubranie. Nie zapomnij o modnych dodatkach. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Mroźny makijaż Elsy

Mroźny makijaż Elsy

Dział: Monster High

Elsa z Krainy Lodu razem ze swoją siostrą Anną wybierają się na przyjęcie do swoich przyjaciół. Twoim zadaniem w grze jest przygotować Elsę na przyjęcie. Zrób jej fajny makijaż, by ładnie wyglądała. Wybierz odpowiedni podkład oraz puder, nałóż na powieki cień, by podkreślił piękne oczy naszej królowej, no i nie zapomnij o pomadce. Wybierz także fryzurkę oraz ubranie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Przeziębienie Elsy

Przeziębienie Elsy

Dział: Monster High

Elsa uwielbia chodzić po Krainie Lodu w letniej i zwiewnej sukience i niestety przemarzła. Nasza piękna królowa złapała przeziębienie i teraz jest zdana na opiekę swojej siostry Anny. Anna ma dobre serduszko i będzie robiła jako pielęgniarka Elsy. Twoim zadaniem w grze jest zajęcie się Elsą. Zmierz jej temperaturę, zbadaj bicie serca i podaj odpowiednie lekarstwa i syrop! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Fryzura Elsy i Anny

Fryzura Elsy i Anny

Dział: Dla dziewczyn

Przed Tobą Anna i Elsa, czyli dwie siostry z Krainy Lodu. Twoim zadaniem w grze będzie przygotowanie dziewczyn na koronację Elsy, która odbędzie się dziś wieczorem. Musisz po koli zrobić dziewczynom piękne fryzurki. Na początek wybierzmy Else i umyjmy jej włosy szamponem i dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie przycięcie włosów i nałożenie farby. Później umyj je i zrób fajną fryzurkę, wybierz także ładne ubranie. Annie też umyj włosy i wystylizuj tak jak Elsę. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Pokój Elsy

Pokój Elsy

Dział: Dla Dzieci

Elsa z Krainy Lodu jest już znudzona wyglądem swojego pokoju i dlatego postanowiła coś w nim zmienić. Twoim zadaniem w grze jest pomóc Elsie w dekorowaniu pokoju. Zadbaj o to, by nasza królowa śniegu była zadowolona. Wybierz gdzie ma stać szafa, gdzie łóżko, a gdzie nocna szafka. Daj z siebie wszystko, by efekty były znakomite. W grze poruszasz się za pomocą myszki!