Ubieranki gry

Gry Femur

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Bonita Femur

Bonita Femur

Dział: Monster High

Przed Tobą nowa uczennica z Monster High, która jest bohaterką filmu Zakręcona fuzja, który wejdzie do kin w październiku. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie się dobrze prezentowała. Wybierz także z szafy monsterki fajne ubranka, na przykład kolorowe topy i spódniczki, a także spodnie. Wybierz też buty pasujące do ubioru. Nie zapomnij o modnych dodatkach! Powodzenia!Szkolny makijaż Bonity Femur

Szkolny makijaż Bonity Femur

Dział: Monster High

Przed Tobą Bonita Femur z MH. Monsterka idzie dzisiaj pierwszy dzień do szkoły i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Bonita wyglądała olśniewająco. Na początku gry wybierz dla niej odcień skóry. Później zrób ładny, delikatny makijaż, pomaluj oczy tuszem i cieniami, a także usta ładną pomadką. Nie zapomnij o różu. Na koniec wybierz modną fryzurę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Bonita Femur u fryzjera

Bonita Femur u fryzjera

Dział: Monster High

Bonita Femur z Monster High postanowiła wybrać się do fryzjera i troszkę odświeżyć swój wizerunek. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o wygląd ślicznej mosnetrki. Na początku gry zajmijmy się umyciem włosków, by były śliczne i lśniące. Dokładnie umyj włosy szamponem, a potem spłucz i wysusz suszarką. Potem możesz użyć nożyczek, by włosy troszkę przyciąć do odpowiedniej długości. Zrób też śliczny makijaż upiorce i wybierz fajne i modne ciuszki. W grę zagrasz za pomocą myszki!