Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Mała Frankie Stein

Mała Frankie Stein

Dział: Monster High

Przed Tobą super gra, w której możesz wykazać się dużą kreatywnością. Twoim zadaniem będzie stworzenie ulubionej bohaterki z monster high. Może to być na przykład Frankie Stein, Draculaura, Cleo De Nile czy Ghoulia. Wybierz dla mosnterki fryzurkę, ubranie, a także dodatki. Od tego jakie rzeczy i włosy wybierzesz będzie zależało jaką upiorkę stworzysz. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie Stein u lekarza

Frankie Stein u lekarza

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ostatnio słabo widzi na tablice, dlatego bez przerwy musi siadać w pierwszej ławce, a tego nie lubi. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać okulisty i zadbanie o wzrok naszej straszyciółki. na początek musisz zakropić oczy, a później możesz przystąpić do badania. Zbadaj wzrok dokładnie i określ wadę wzroku monsterki. Pomóż jej także wybrać kolor oczów, a także modne okulary. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie w szkole

Frankie w szkole

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High nie wie jak ma się dzisiaj ubrać do szkoły. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w wyborze odpowiedniego ubioru i nie tylko. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a mogą to być włosy rozpuszczone czy związane. Wybierz także z jej szafy fajne ubranie, na przykład modną bluzeczkę, a do tego spódniczkę lub sukienkę. Dobierz także pasujące buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Słodka Frankie Stein

Słodka Frankie Stein

Dział: Monster High

Przed Tobą słodka Frankie Stein z Monster High, która uwielbia słodycze. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki, która wybiera się na cukierkowy festiwal. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, mamy tu różne modne uczesania, długie i krótkie włosy. Wybierz także z szafy monsterki fajny ciuszek, na przykład top i spódniczkę. Na koniec dobierz jeszcze buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki!Problemy z cerą Frankie Stein

Problemy z cerą Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ma ostatnio problemy z cerą i dlatego postanowiła wybrać się do dermatologa. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza dermatologa i pozbycie się z twarzy Frankie wszelkich niedoskonałości! Do tego celu możesz użyć narzędzi, które masz z prawej strony ekranu! Gdy po kolei zniszczysz niedoskonałości monsterki, Frankie będzie się mogła wreszcie cieszyć piękną i zdrową cerą. W grę zagrasz za pomocą myszki!