Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DPrawdziwy makijaż Frankie Stein

Prawdziwy makijaż Frankie Stein

Dział: Monster High

Przed Tobą Frankie Stein z Monster High, która na wiosnę postanowiła coś w sobie zmienić i dlatego wybrała się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą, by oczyścić twarz z wszelkich niedoskonałości. Kolejnym krokiem będzie usunięcie pryszczy za pomocą specjalnego aplikatora. Wyrównaj także brwi monsterce. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a także ubranie w którym będzie fajnie wyglądała i dobrze się czuła. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Kąpiel Małej Frankie Stein

Kąpiel Małej Frankie Stein

Dział: Monster High

Mama Frankie Stein z Monster High szuka opiekunki dla swojej córki, bo musi iść do pracy. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę opiekunki i zaopiekowanie się monsterką. Musisz na początku gry wlać wodę do wanny i wrzucić płyn do kąpieli i oczywiście zabawki małej. Później włóż do wanny Frankie i dokładnie umyj. Nałóż na jej ciało płyn do kąpieli, a później umyj upiorce włosy. Na koniec wybierz dla małej Frankie fajne ubranko, była ładnie wyglądała na spacerze. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Chora ręka Frankie Stein

Chora ręka Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ostatnio na treningu spadła na dłoń i ją sobie pokiereszowała. Teraz niestety ręka spuchła i będzie trzeba odwiedzić lekarza chirurga, bo nie wygląda to najlepiej. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i zadbanie o chorą rękę monsterki. Musisz najpierw dokładnie ją umyć, by nie wdało się zakażenie. Kolejnym krokiem w grze będzie powyciąganie z ręki drzazg, które są głęboko powbijane. Załóż także na rany plaster i zmniejsz opuchliznę na ręce za pomocą zimnych okładów. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Frankie Stein na plaży

Frankie Stein na plaży

Dział: Monster High

Hurra są wakacje i jest lato! Frankie Stein z Monster High postanowiła w piękny pogodny dzień wybrać się na plażę i skorzystać z promieni słonecznych. Twoim zadaniem w grze jest wybranie fajnych plażowych ciuchów. Wybierz dla monsterki cudowną fryzurkę, w której będzie się ładnie prezentowała. Wybierz także strój kąpielowy, a są tu najnowsze modele. Do tego dobierz dodatki i upiorka może plażować!

Problemy z cerą Frankie Stein

Problemy z cerą Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z MH podobnie jak miliony nastolatek na świecie ma problem z cerą. Tylko jej problem przybrał teraz większy rozmiar:( Jej twarz pokryta jest brzydkimi krostkami i jest bardzo zanieczyszczona i świecąca! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę dermatologa i zadbanie o cerę monsterki! Wykonaj na Frankie oczyszczanie cery i pilling, by wyrównać koloryt jej twarzy. Zlikwiduj pryszcze za pomocą specjalnego korektora! W grę zagrasz za pomocą myszki!