Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DPiękno bez skazy Frankie Stein

Piękno bez skazy Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z MH ma problem z cerą, a wybiera się na imprezę, dlatego musi coś z tym zrobić. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o cerę i wygląd pięknej upiorki. Na początku gry nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Usuń pryszcze za pomocą specjalnego korektora! Nałóż maseczkę kwiatową, która odżywi twarz i wyrównaj brwi, by były piękne! Wybierz także dla Frankie fryzurkę, zrób makijaż i wybierz fajne ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Straszne paznokcie Frankie Stein

Straszne paznokcie Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z MH ma straszne paznokcie, które już nie wyglądają ładnie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o dłonie naszej straszyciółki. Na początek dokładnie umyj dłonie, by były czyste i możesz przystąpić do zabiegów pielęgnacyjnych. Dokładnie spiłuj paznokcie, aby miały ładny kształt. Później możesz wybrać, na jaki kolor chcesz pomalować paznokcie Frankie. Pamiętaj, by manicure był ładny i nowoczesny. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Frankie Stein u fryzjera

Frankie Stein u fryzjera

Dział: Monster High

FFrankie Stein z MH chce ładnie wyglądać przy wigilijnym stole i dlatego postanowiła iść do fryzjera, by ten zrobił coś fajnego na jej głowie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o to, by Frankie pięknie wyglądała. Na początku umyj włosy szamponem. Później je dokładnie spłucz i wysusz. Możesz także wybrać dla monsterki kolor pasemek i włosów. Możesz je zakręcić lub wyprostować. Na koniec wybierz jeszcze fajne ciuszki!

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Opieka nad małą Frankie Stein i Draculaurą

Dział: Monster High

Frankie Stein i Draculaura z Monster high cofnęły się w czasie i teraz są małymi szkrabami. Twoim zadaniem w grze jest zaopiekowanie się małą Draculaurą i Frankie Stein. Na początku gry wybierz sobie monsterkę, którą chcesz się opiekować. Później zadbaj o jej kotka, nakarm go karmą, a także podaj mu mleczko, by zwierzątko nie było głodne. Musisz także po nim posprzątać. Później wybierz dla małej upiorki fajną fryzurkę i ubranko, w którym będzie dobrze wyglądała i się czuła. W grę zagrasz za pomocą myszki!