Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Frankie Stein klasycznie

Frankie Stein klasycznie

Dział: Monster High

Frankie Stein wybiera się na spacer ze swoim pieskiem. Wybierz dla niej modne ubranie. Zaczniemy od fryzurki monsterki. Do wyboru jest kilka ślicznych uczesań, np ładnie wyglądające wysoko upiete dwa warkocze. Następnym kokiem będzie wybór ubrania dla naszej straszyciółki. Do wyboru mamy modne sukienki, lub też śliczne bluzeczki do których możemy dobrać spodnie lub spódniczkę. Jeszcze śliczne buciki, np sięgające kolan modne czarne kozaczki będą świetnym wyborem. Dobierzmy jeszcze dodatki, takie jak torebka i Frankie jest już gotowa! UWAGA! Aby zagrać klikamy na PLAY GAME w dolnym prawym rogu a później czekamy aż się załaduje i klikamy ponownie na PLAY (po lewej stronie)!

Zabawa halloween z Frankie Stein

Zabawa halloween z Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein wybiera się na upiorny bal i musi wyglądać fantastycznie i Ty jej w tym pomożesz! Zaczniemy od wyboru włosków, mamy tu kilka fryzur w rożnych kolorkach. Dobierz najbardziej szaloną ze wszystkich. Następnie wybierzmy ubranie dla monsterki. Są tu śliczne bluzeczki i modne spódnice. Jednak możesz też wybrać fantazyjny kombinezon czy tez sukienkę:D Dobierzmy jeszcze śliczne buciki, mamy botki, kozaczki szpilki:) Aby nasza straszyciółka wyglądała ślicznie wybierzmy jej jeszcze kapelusik, a także naszyjnik:) Frankie zmykaj na imprę!

Frankie Stain na filmie monster high

Frankie Stain na filmie monster high

Dział: Monster High

Frankie Stein wybiera się do kina. Pomóż naszej straszycółce ładnie się ubrać. Na początek gry wybierzmy fryzurkę, która będzie sie ładnie prezentowała na głowie upiorki. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne sukienki w letnich kolorkach, takich jak na przykład niebieskim czy różowym. Dobierzmy także odpowiednie obuwie do sukienki. Pamiętajmy, aby pasowało kolorystycznie! Na koniec zostały jeszcze dodatki, takie jak śliczne kolczyki czy na przykład odjazdowy naszyjnik! Teraz Frankie może iść do kina na premierę filmu.

Monster High Cool Ghoul Frankie Stein

Monster High Cool Ghoul Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się dzisiaj na bal przebierańców, dlatego musi wyglądać bardzo nietypowo i zwariowanie. Pomóż jej w stylizacji. Na początek zacznijmy od wyboru fryzury, mamy tu kilka ślicznych uczesań: włosy rozpuszczone, a także związane na przykład w dwa warkocze. Kolejnym krokiem będzie wybór modnego ubrania, w którym nasza straszyciółka będzie się dobrze czuła. Mamy tu bluzki z bufkami w całej palecie barw, do których możemy dobrać spódnice bądź spodnie w pasującym kolorze. Możesz także wybrać sukienkę, a jest tu mnóstwo modeli w odjazdowych kolorkach. Nie zapomnijmy też o butach, aby pasowały do całości i ładnie się prezentowały. Na koniec wybierzmy tez dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki.Frankie Stein Fashion

Frankie Stein Fashion

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się na spacer nocą po parku. Pomóż jej ubrać się ładnie. Na początek zaczniemy od wyboru modnej fryzury, w której dziewczyna będzie się dobrze czuła. Mamy tu rożne uczesania, włosy rozpuszczone, związane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubranie, w którym upiorka będzie się prezentowała atrakcyjnie. Wybierz spośród trendy sukienek w ślicznych kolorkach, na które możesz założyć bolerko lub marynarkę. Możesz tez wybrać rajstopy, na przykład kabaretki. Dopełnieniem naszej kreacji biedą śliczne buty. Tylko pamiętaj, by pasowały do reszty. Jeszcze tylko dodatki, takie jak naszyjnik czy torebka i Frankie może spacerować nocą:)