Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Randka Frankie i Jacksona

Randka Frankie i Jacksona

Dział: Monster High

Frankie i Jackson z Monster High wybierają się na randkę. Pomóż im ładnie się ubrać. Zacznijmy od Frankie. Możesz dla niej wybrać fryzurkę, są tu rożne uczesania, mogą być włosy związane lub rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać sukienkę w modnym fasonie i kolorku. Możesz jeszcze dobrać odpowiednie dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Teraz zajmiemy się Jacksonem i jego ubraniem. Możesz wybrać koszulkę i spodnie. Nie zapomnij też o fryzurze, by wyglądał atrakcyjnie. Teraz para jest już gotowa na randkę!

Nowy styl Frankie

Nowy styl Frankie

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High dorasta i dlatego zmienia swój styl na bardziej dojrzały. Dzisiaj wybiera się na imprezę. Pomóż naszej straszyciółce wyglądać ładnie i wystrój ją odpowiednio. Stylizacje zaczniemy od wyboru fryzurki, są tu śliczne uczesania: włoski krótkie i długie, związane i rozpuszczone. Kolejnym etapem będzie wybór ubrania. Można wybrać topy w różnych kolorkach, do których można dobrać spódnicę lub spodnie w odpowiednim kolorze. Możesz także wybrać sukienkę w najmodniejszych fasonach i odcieniach. Dobierz jeszcze buty i dodatki, takie jak bransoletka czy opaska. Teraz Frankie jest gotowa na wyjście.

Włosy Frankie Stein

Włosy Frankie Stein

Dział: Monster High

W tej grze przyjdzie ci zając się włosami Frankie. Frankie Stein ma przesuszone i zniszczone włosy, dlatego przyszła do Twojego salonu na specjalne zabiegi poprawiające kondycję włosa. Na początek namoczmy włosy i nałóżmy szampon. Następnie go spłukujmy. Kolejnym krokiem będzie skrócenie włosów. Możesz także je pokręcić w śliczne loczki, fale lub związać w koński ogon. Wybierz także dodatki, na przykład okularki. Na koniec ubierzmy ładnie monsterkę, do wyboru są sukienki w twarzowych kolorach. Jeszcze tylko dodatki, takie jak kolczyki i Frankie jest gotowa!Metamorfoza Frankie

Metamorfoza Frankie

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster high ma już dość swoich włosów i fryzury. Jej włosy są przesuszone i zniszczone ciągłymi zabiegami kosmetycznymi. Pomóż dziewczynie odzyskać piękne włosy o zdrowym wyglądzie. Zaufała Ci i dlatego przyszła do Twojego salonu kosmetycznego. Grę zaczynamy od nałożenia szamponu na włosy Frankie Stein. Następnie go spłukujmy i nałóżmy specjalną odżywkę regenerującą. Następnym krokiem będzie wybór odpowiedniego koloru dla włosów monsterki. I co najważniejsze, wybór ślicznej fryzurki. Możemy troszkę skrócić włosy upiorki i stworzyć śliczne uczesanie. Kolejnym krokiem będzie makijaż, by pięknie podkreślił rysy dziewczyny. Wybierzmy jeszcze ubranie i Frankie jest gotowa z cudną fryzurą!

Moda Frankie Stein

Moda Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się za swoimi dziewczynami na imprezę i musi szałowo wyglądać, bo będzie tam chłopak, który jej się bardzo podoba. Pomóż monsterce w stylizacji, by wyglądała szałowo! Na początek wybierzmy dla dziewczyny odjazdową fryzurkę, mamy tu kilka ciekawych propozycji, takich jak: włosy lekko falowane rozpuszczone, włosy związane w koński kucyk i inne cudne uczesania. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, mamy tu sukienki w najmodniejszych kolorach sezonu i pięknie dopasowane do sylwetki. Dobierzmy do kreacji jeszcze pasujące buty, by upiorka pięknie się prezentowała. Na koniec zostały jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik, kolczyki czy też odjazdowa torebka! Teraz Frankie jest gotowa na wyjście!