Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Frankie Stein robi się na bóstwo Monster High

Frankie Stein robi się na bóstwo Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High dzisiaj chce wyglądać pięknie, bo ma zamiar spotkać się ze swoim dawno nie widzianym znajomym. Pomóż naszej straszyciółce w wyborze właściwych ciuchów i fryzurki. Ubierankę zaczniemy od wyboru fryzurki. Mamy tu różne szałowe uczesania! Są włosy związane i rozpuszczone, a także krótsze i dłuższe. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Jest tu mnóstwo modnych bluzeczek do wyboru, a także spodni i sukienek. Do tego dobierz odpowiednie buty i Frankie wygląda pięknie!

Nowy styl Frankie Stein Monster High

Nowy styl Frankie Stein Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High chciałaby zmienić coś w swoim wyglądzie. Ostatnio jest niezadowolona z tego jak wygląda, dlatego przyszła do Ciebie byś jej pomogła w stylizacji. Na początku ubieranki wybierz dla monsterki odpowiednią fryzurkę. Mamy tu mnóstwo ślicznych uczesań. Możesz wybrać włosy długie lub krótkie. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu kolorowe sukienki i topy i spódnice. Do całości dobierz jeszcze odpowiednie buty i Frankie Stein wygląda pięknie!

Monster High Fryzura Frankie Stein

Monster High Fryzura Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High postanowiła w związku z rozpoczęciem roku szkolnego zmienić fryzurkę. Dlatego wybrała się do Twojego salonu fryzjerskiego i prosi Cię byś zrobiła coś z jej włosami, co Ty na to? Twoim zadaniem w ubierance jest na początek umycie włosów Frankie. Nałóż szampon i delikatnie masuj dłońmi jej skórę głowy, gdyż wzmacnia to cebulki włosowe, a nawet powoduje ich szybszy wzrost! Kolejnym krokiem w grze jest wybór fryzurki dla upiorki. Są tu śliczne uczesania, mogą być włosy związane, a także rozpuszczone. Na koniec wybierzmy jeszcze ubranie i dodatki. Mamy tu kolorowe bluzeczki, do których możemy dobrać śliczne kolczyki i naszyjnik dla naszej cudownej laleczki. Teraz Frankie może biec do swoich koleżanek ze straszyceum i pochwalić się swoją nową fryzurką!Monster High Modnisia Frankie Stein

Monster High Modnisia Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się na pokaz mody, gdzie będzie jego główną gwiazdą. Pomóż naszej straszyciólce i wybierz dla niej ubrania, w których będzie się szałowo prezentowała. Na początku gry, wybierz dla upiorki fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, mogą to być włosy związane, a także rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu kolorowe sukienki, a także topy i spódnice. Na koniec wybierzmy jeszcze buty i dodatki, takie jak kolczyki czy naszyjnik. Teraz Frankie wygląda ślicznie!

Randka Frankie Stein i Hoo Dude Monster High

Randka Frankie Stein i Hoo Dude Monster High

Dział: Monster High

Hoo Dude i Frankie Stein z Monster High wybierają się dzisiaj na pierwszą randkę. Pomóż im ładnie się ubrać, by olśnili wszystkich. Na początek wybierzmy fryzurę dla Hoo. Mamy tu różne propozycje w najróżniejszych kolorkach. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu topy, a także spodnie dla chłopaka. Wybierzmy jeszcze dla niego spodnie. Gdy już skończymy stroić chłopaka, zajmijmy się fryzurkę, ubiorem i dodatkami dla Frankie. Na koniec zobaczymy jak wyglądają razem.