Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Frankie Stein u dentysty Monster High

Frankie Stein u dentysty Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein jest niezadowolona ze swoich zębów. Ostatnio bardzo je zaniedbała. Postanowiła więc odwiedzić Twój salon stomatologiczny i chce, by jej zęby wreszcie ładnie wyglądały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o zęby upiorki i sprawienie, by olśniewała uśmiechem! Do dyspozycji masz różne narzędzia dentystyczne, których musisz użyć, aby oczyścić zęby monsterki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!!

Styl Frankie Stein z Monster High

Styl Frankie Stein z Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się na spacer z psem. Pomóż naszej straszyciółce fajnie się ubrać, by olśniła wszystkich i zrobiła mega wrażenie! Na początku gry wybierz dla monsterki śliczną fryzurkę, są tu włosy rozpuszczone, a także związane, proste i kręcone! Możesz także wybrać kolor dla uczesania. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu mnóstwo kolorowych sukienek, a także topy i spódniczki i spodnie. Dobierz jeszcze odpowiednie buty do kreacji, a także dodatki, takie jak naszyjnik czy torebkę. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Frankie Stein w stylu disco Monster High

Frankie Stein w stylu disco Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się ze swoimi straszyciółkami na disco, więc musi ładnie wyglądać. Pomóż upiorce w stylizacji. Na początku ubieranki wybierz dla naszej straszyciółki piękną fryzurkę. Mamy tu różne uczesania, włosy związane i rozpuszczone. Następnie wybierz dla monsterki ubranie, by dobrze wyglądała. Mamy tu kolorowe kreacje. Na koniec wybierzmy jeszcze buty, które będą pasowały do całości i dodatki, takie jak na przykład naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki. Frankie wygląda ślicznie!Monster High Frankie Stein u kosmetyczki

Monster High Frankie Stein u kosmetyczki

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High po długim tygodniu w szkole postanowiła zrelaksować się u kosmetyczki. Pomóż naszej straszyciółce odzyskać blask skóry i spraw, by wyglądała pięknie i świeżo. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o cerę Frankie. Na początek nałóż na jej twarz maseczkę, która pozwoli pozbyć się nieestetycznych krost. Później usuń za pomocą specjalnego aplikatora niedoskonałości, by twarz była gładka. Wyrównaj także brwi, by podkreślić piękne rysy twarzy upiorki. Zrób także pilling, a gdy już skończysz oczyszczać twarz, to zrób makijaż i wybierz modne ubrania dla Frankie. Teraz nasza straszyciółka wygląda pięknie!

Frankie Stein u fryzjera Monster High

Frankie Stein u fryzjera Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ma ostatnio bardzo zniszczone włosy ciągłymi stylizacjami. Dlatego przyszła do Twojego salonu fryzjerskiego, abyś pomogła jej odzyskać piękne i zdrowe włoski. Na początku gry umyj Frankie włosy, nałóż szampon i spłucz. Następnym krokiem będzie nałożenie maseczki poprawiającej kondycje włosów. Spraw, by były piękne i lśniące. W grze możesz także wybrać dla monsterki fryzurkę, a także makijaż. Na koniec wybierz jeszcze pasujące ubranie. Teraz Frankie Stein wygląda ślicznie!