Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Piorunująca Frankie

Piorunująca Frankie

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High dostała w prezencie nowe moce i może piorunować wrogów. Twoim zadaniem w grze jest wystylizowanie monsterki, by ładnie wyglądała. Możesz dla niej wybrać super fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała, a mamy tu spory wybór. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać kusy kolorowy top, a do niego krótkie spodenki. Możesz także wybrać opaskę na głowę i dodatki, takie jak na przykład pioruny. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Frankie Stein w spa

Frankie Stein w spa

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High postanowiła, że się trochę zrelaksuje w spa. Ostatnimi czasy jest bardzo zmęczona i mniej o siebie dba i chce to zmienić. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o monsterkę. Wybierz kolor ręcznika na głowie upiorki, może być na przykład granatowy. Kolejnym krokiem będzie wybór łóżka na którym leży Frankie. Możesz także wybrać koc, którym ma być przykryta i maseczkę na twarz. W grę zagrasz za pomocą myszki!Frankie Stein u fryzjera

Frankie Stein u fryzjera

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High postanowiła w końcu odwiedzić salon fryzjerski, bo jej włosy wyglądają beznadziejnie. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka wyszła z salonu z szałową fryzurką. Na początek nałóż szampon, dokładnie spłucz włosy. Później nałóż odżywkę, która nada im blask i będą wyglądały pięknie. Wybierz także fryzurkę, możesz wybrać kolor dla pasemek! Ubranie też jest bardzo ważne, więc wybierz jakąś śliczną sukienkę! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie Stein u kosmetyczki

Frankie Stein u kosmetyczki

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ostatnimi czasy trochę zaniedbała swoją skórę i postanowiła to zmienić. Dlatego postanowiła wybrać się do kosmetyczki. Twoim zadaniem w grze jest wcielić się w rolę kosmetyczki i zadbać o piękną cerę naszej straszyciółki. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczającą. Kolejnym krokiem będzie nałożenie płatków na nos monsterki. Zlikwiduj także pryszcze za pomocą specjalnego korektora. Na koniec wyrównaj brwi i wybierz fryzurę oraz ubranie. Nie zapomnij zrobić makijażu. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Mała Frankie Stein u dentysty

Mała Frankie Stein u dentysty

Dział: Monster High

Mała Frankie Stein chce mieć ładne zęby i dlatego wybrała się razem ze swoją mamą do dentysty. To będzie bardzo ciężka sytuacja dla naszej małej monsterki , bo ona bardzo boi się plombowania i innych rzeczy związanych z dentystą. W grze Twoim zadaniem jest zadbanie o zęby upiorki, by były piękne i białe. Do dyspozycji masz narzędzia dentystyczne, które Ci w tym pomogą. Możesz za ich pomocą usunąć kamień nazębny czy też zaplombować zęby. W grze poruszasz się za pomocą myszki!