Ubieranki gry

Gry Frankie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Frankie Stein operacja nosa

Frankie Stein operacja nosa

Dział: Monster High

Frankie Stein z monster high ma ostatnio duże problemy z węchem i dlatego postanowiła przejść się do laryngologa, który zlecił jej operację nosa. Twoim zadaniem w grze jest przeprowadzenie operacji nosa dzięki której nasza straszyciółka odzyska węch. Do tego celu możesz użyć różnych narzędzi, które Ci w tym pomogą. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie Stein jako Voltageous

Frankie Stein jako Voltageous

Dział: Monster High

Frankie Stein potrzebuje Twojej pomocy, bo dzisiaj w Monster High odbędzie się zabawa karnawałowa. Nasza straszyciółka chce wyglądać fantastycznie, więc dlatego musisz się postarać. Wybierz dla monsterki fryzurkę, w której będzie się ładnie prezentowała. Z szafy Frankie wybierz także modne ubranie, na przykład jakąś trendy sukienkę. Do tego dobierz buty i dodatki. Frankie Stein wygląda super!

Frankie Stein piecze tort

Frankie Stein piecze tort

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High postanowiła dla swojej najlepszej straszyciółki Draculaury upiec tort. Twoim zadaniem w grze jest stworzyć super wypiek. Wybierz kolory poszczególnych pięter tortu. Wybierz także dodatki, takie jak kolorowe cukierki. Na samej górze tortu wybierz jeszcze figurkę z podobizną Draculaury i tort jest gotowy! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Pupil Frankie Stein 2

Pupil Frankie Stein 2

Dział: Monster High

Watzit jest pieskiem Frankie Stein z Monster High. Nasza straszyciółka uwielbia swojego pupila i bardzo o niego dba. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by pies monsterki wyglądał czysto. Ostatnio zwierzak bardzo się ubrudził, bo gonił po błocie ze swoimi przyjaciółmi. Teraz jest bardzo brudny. Musisz na początku gry wykąpać pieska. Użyj do tego celu specjalnego szamponu, który sprawi, że Watzit będzie czysty. Powycieraj go i wysusz suszarką. Na koniec wybierz dla niego obroże i ubranko oraz dla Frankie Stein, by razem ładnie wyglądali na spacerze. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Dentysta Frankie Stein

Dentysta Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High postanowiła iść do dentysty, bo jej zęby nie wyglądają ostatnio najlepiej! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać dentysty i zadbanie o zdrowy uśmiech naszej straszyciółki. Możesz do tego celu użyć różnych narzędzi dentystycznych, które Ci w tym pomogą. Pozbądź się kamienia nazębnego, a następnie usuń zepsute zęby, a na ich miejsce wstaw nowe. W grze poruszasz się za pomocą myszki!