Ubieranki gry

Gry Gigi

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Gigi Grant z MonsterHigh

Gigi Grant z MonsterHigh

Dział: Monster High

Gigi z Monster High jest nową postacią w upiornym liceum, jest córką dżina. Dzisiaj wybiera się na spotkanie ze straszyciółkami. Pomóż jej ładnie wyglądać. Na początek wybierzmy fryzurkę, mamy tu mnóstwo ładnych uczesań i dodatkowo można wybrać kolor włosków. Kolejnym krokiem będzie wybór trendy ubrania, w którym upiorka olśni wszystkich i pokaże jaka jest piękna. Mamy tu śliczne bluzeczki w modnych kolorkach, do których można dobrać spódnicę lub spodnie. Jeżeli jednak wolimy sukienki, to też mamy tu dużo kolorowych modeli! Na koniec wybierzmy jeszcze pasujące do kreacji buty i upiorka jest gotowa!

Salon tatuażu Gigi Monster high

Salon tatuażu Gigi Monster high

Dział: Monster High

Gigi z Monster High postanowiła otworzyć salon tatuażu, bo od zawsze było to jej pasją. Pomóż naszej koleżance wykonać odpowiedni tatuaż. Na początek wybierasz monsterkę, której chcesz zrobić tatuaż, do wyboru masz Draculaure, Frankie Stein i Clawdeen Wolf. Kolejnym krokiem będzie wybór miejsca na ciele, gdzie ma być wykonana dziara;) Może to być ramię, plecy czy noga. Gdy już wybierzemy daną część ciała, to możemy przystąpić do wykonania tatuażu. Mamy kilka obrazków do wyboru i możemy wybrać ten, który nas najbardziej zainteresuje. Musimy połączyć linie, następnie namalować tatuaż na ciele i go pokolorować według wzorca, który mamy na obrazku modelowym obok. Później możemy podziwiać swoje dzieło. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Gigi Grant arabskie klimaty

Gigi Grant arabskie klimaty

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High jest nowa uczennicą ze straszyceum. Dzisiaj dziewczyna wybiera się z ukochanym na randkę. Pomóż jej ładnie się ubrać, by olśniła swojego chłopaka! Na początek wybierzmy modną fryzurkę dla naszej dziewczynki, mogą to być włosy rozpuszczone, a także związane w koński ogon. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne topy, w najróżniejszych kolorkach, do których możesz dobrać spodnie lub spódniczkę. Wybierzmy jeszcze dodatki dla upiorki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Nie zapomnijmy tez o butach, by pasowały do całości. Teraz Gigi jest gotowa na randkę!Gigi Grant idzie do szkoły Monster High

Gigi Grant idzie do szkoły Monster High

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High cieszy się, że wreszcie skończyły się wakacje i będzie mogła w szkole spotkać się ze swoimi straszyciółkami. Pomóż naszej ślicznotce odpowiednio się przyszykować, aby ładnie wyglądała. Wybierz fryzurę, mamy tu mnóstwo ślicznych uczesań do wyboru. Możemy wybrać włosy rozpuszczone lub też związane w koński ogon. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możemy wybrać śliczną sukienkę w modnym kolorze lub top, a do niego spódniczkę lub spodnie. Na koniec dobierzmy jeszcze buty do kreacji. Pamiętajmy, aby pasowały do całości! Na koniec wybierzmy dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i Gigi może biec do szkoły!

Salon tatuażu Gigi Monster High

Salon tatuażu Gigi Monster High

Dział: Monster High

Gigi z Monster High uwielbia robić tatuaże, dlatego postanowiła otworzyć salon tatuażu. Będzie dla swoich straszyciółek robić piękne ozdoby na ciele. Twoim zadaniem w grze jest zrobienie tatuażu. Na początek wybierz sobie monsterkę, której chcesz zrobić tatuaż, następnie miejsce na ciele, na przykład stopa. A potem przystąp do wykonania rysunku na ciele. Wraz z Gigi wykonaj piękny tatuaż. W grę zagrasz za pomocą myszki!