Ubieranki gry

Gry Girls

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Lojalna Rainbow Dash z Equestria Girls

Lojalna Rainbow Dash z Equestria Girls

Dział: Monster High

Rainbow Dash to jedna z kucyczek Equestria Girls. Jest kolorowym klejnotem lojalności. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd laleczki, aby wszystkich zachwyciła swoim nowym image. Możesz dla niej wybrać kolorową fryzurkę, a są tu włosy dłuższe i krótsze, związane w koński ogon lub rozpuszczone. Wybierz także z szafy dziewczynki kucyczki fajne ubranie, w którym będzie świecić jak prawdziwa gwiazda! Kolorowe sukienki, barwne topy i spódnice czekają aż je wybierzesz. Na koniec jeszcze buty i dodatki i Rainbow wygląda ślicznie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Fluttershy z Equestria Girls

Fluttershy z Equestria Girls

Dział: Monster High

Fluttershy z Equestria Girls przygotowuje się na kolejną misję uratowania świata, dlatego musi ładnie wyglądać. Pomóż naszej ślicznej kucyczce, by wyglądała ładnie. Wybierz dla niej modną fryzurkę, do wyboru masz włoski rozpuszczone, a także związane w kucyk. Mogą to być włosy proste lub lekko falowane. Wybierz dla dziewczynki także ubranie, w szafie Flu jest mnóstwo ślicznych i kolorowych rzeczy. Na koniec dobierz jeszcze buty do całości, a także dodatki. Teraz kucyczka wygląda ślicznie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Makijaż Fluttershy z Equestria Girls

Makijaż Fluttershy z Equestria Girls

Dział: Dla dziewczyn

Fluteeershy z Equestria Girls przygotowuje się na bal karnawałowy. Nasza śliczna kucyczka chce ładnie wyglądać i dlatego musisz jej w tym pomóc. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by dziewczynka miała śliczną cerę i czuła się dobrze w swojej skórze. Nałóż na jej twarz maseczkę oczyszczająca, dzięki której mała pozbędzie się wszelkich niedoskonałości cery. Nałóż także krem odżywiający cerę. Wyrównaj brwi i za pomocą specjalnego korektora usuń pryszcze. Następnie wybierz fryzurkę, a także szałowe ubranie i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Equestria Girls Szukanie cyferek

Equestria Girls Szukanie cyferek

Dział: Dla Dzieci

Dzisiaj wraz z dziewczynami z Equestria Girls czyli Pinkie Pie, Twilight Sparkle czy Applejack będziesz mógł zabawić się w detektywa i poszukać cyferek, które są ukryte na obrazku. Twoim zadaniem jest znalezienie wszystkich cyferek od jeden do piętnastu. Gdy znajdziesz je wszystkie przechodzisz do następnej planszy i będziesz mógł odblokować kolejny super obrazek z kucyczkami. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Życzliwa Fluttershy z Equestria Girls

Życzliwa Fluttershy z Equestria Girls

Dział: Dla dziewczyn

Fluttershy z My Little Pony Equestria Girls razem ze swoimi koleżankami Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Fluttershy, Pinkie Pie i Applejack z Canterlot High wybierają się na szkolną imprezę, dlatego nasz Klejnot Dobroci potrzebuje Twojej pomocy. Wybierz dla kucyczki fajną fryzurkę, dla uczesania możesz również wybrać kolor, który będzie super trendy. Z garderoby Fluttershy wybierz także ubranie, które będzie do niej pasować. Dobierz buty i dodatki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!