Ubieranki gry

Gry Grant

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Gigi Grant z MonsterHigh

Gigi Grant z MonsterHigh

Dział: Monster High

Gigi z Monster High jest nową postacią w upiornym liceum, jest córką dżina. Dzisiaj wybiera się na spotkanie ze straszyciółkami. Pomóż jej ładnie wyglądać. Na początek wybierzmy fryzurkę, mamy tu mnóstwo ładnych uczesań i dodatkowo można wybrać kolor włosków. Kolejnym krokiem będzie wybór trendy ubrania, w którym upiorka olśni wszystkich i pokaże jaka jest piękna. Mamy tu śliczne bluzeczki w modnych kolorkach, do których można dobrać spódnicę lub spodnie. Jeżeli jednak wolimy sukienki, to też mamy tu dużo kolorowych modeli! Na koniec wybierzmy jeszcze pasujące do kreacji buty i upiorka jest gotowa!

Gigi Grant arabskie klimaty

Gigi Grant arabskie klimaty

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High jest nowa uczennicą ze straszyceum. Dzisiaj dziewczyna wybiera się z ukochanym na randkę. Pomóż jej ładnie się ubrać, by olśniła swojego chłopaka! Na początek wybierzmy modną fryzurkę dla naszej dziewczynki, mogą to być włosy rozpuszczone, a także związane w koński ogon. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne topy, w najróżniejszych kolorkach, do których możesz dobrać spodnie lub spódniczkę. Wybierzmy jeszcze dodatki dla upiorki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Nie zapomnijmy tez o butach, by pasowały do całości. Teraz Gigi jest gotowa na randkę!

Gigi Grant idzie do szkoły Monster High

Gigi Grant idzie do szkoły Monster High

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High cieszy się, że wreszcie skończyły się wakacje i będzie mogła w szkole spotkać się ze swoimi straszyciółkami. Pomóż naszej ślicznotce odpowiednio się przyszykować, aby ładnie wyglądała. Wybierz fryzurę, mamy tu mnóstwo ślicznych uczesań do wyboru. Możemy wybrać włosy rozpuszczone lub też związane w koński ogon. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możemy wybrać śliczną sukienkę w modnym kolorze lub top, a do niego spódniczkę lub spodnie. Na koniec dobierzmy jeszcze buty do kreacji. Pamiętajmy, aby pasowały do całości! Na koniec wybierzmy dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i Gigi może biec do szkoły!

Nowy straszymestr: Gigi Grant

Nowy straszymestr: Gigi Grant

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High właśnie zaczyna nowy straszymestr i dlatego chce ładnie wyglądać w szkole, żeby olśnić swoje straszyciłki, które już dawno jej nie widziały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, możesz także wybrać kolor włosów i ich pasemka. Wybierz także fajną kreację. Są tu śliczne sukienki, a także topy i spódnice. Do ubrania dobierz buty. W grę zagrasz za pomocą myszki!Makijaż Gigi Grant

Makijaż Gigi Grant

Dział: Monster High

Gigi Grant z MH wybiera się razem ze swoimi straszyciółkami na zakupowe szaleństwo i dlatego musi wyglądać fantastycznie! Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by dziewczyna wyglądała olśniewająco. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a są tu włosy rozpuszczone i związane w koński ogon, proste i lekko falowane. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę lub top i spodnie. Dobierz także buty i dodatki i monsterka jest gotowa na wyjście!