Ubieranki gry

Gry Królewski

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DDzień w królewskim spa

Dzień w królewskim spa

Dział: Dla dziewczyn

Każda z nas choć na chwilę chciałaby poczuć się jak królowa i zaznać odrobinę luksusu. W grze masz możliwość zaznać relaksu w prawdziwym królewskim spa. Ty będziesz mogła leżeć jak prawdziwa królowa, a wokół Ciebie będzie pracowało mnóstwo ludzi, abyś mogła się zrelaksować. Zadbają o Twoją twarz i ciało. Zajmą się rzęsami, by były długie i zalotne, wyrównają brwi, by podkreślić Twoją piękną urodę. Wybiorą fryzurkę i ubranie oraz zadbają o paznokcie. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Królewski dentysta

Królewski dentysta

Dział: Dla Dzieci

Dzisiaj w Twoim salonie dentystycznym pojawi się specjalny gość! Będzie nim sam król, którego ostatnio bardzo bolały zęby i potrzebuje Twojej fachowej pomocy. Mały król najadł się słodyczy i teraz jego zęby są w nie najlepszym stanie. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o uzębienie króla i sprawienie, by jego zęby były zdrowe i śnieżnobiałe. Do dyspozycji masz różne narzędzia dentystyczne, które Ci w tym pomogą. Musisz zlikwidować kamień nazębny, a także usunąć zepsute zęby. Na ich miejsce możesz wstawić nowe, białe ząbki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Jej wysokość Zosia Królewskie poszukiwania

Jej wysokość Zosia Królewskie poszukiwania

Dział: Dla Dzieci

Zosia to bohaterka serialu na kanale disney Channel. jest początkującą księżniczką, która jeszcze wiele musi się nauczyć. Twoim zadaniem w grze jest znalezienie na obrazku na którym jest nasza mała księżniczka nie pasujących do niego przedmiotów. Musisz się pospieszyć, bo masz na to określoną ilość czasu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!