Ubieranki gry

Gry Lagoon

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High Lagoona Blue na wakacjach

Monster High Lagoona Blue na wakacjach

Dział: Monster High

Lagoona Blue postanowiła skorzystać z pięknej wakacyjnej pogody i poopalać się trochę na plaży. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać. Na początku ubieranki wybierz ładną fryzurkę, mamy tu różne opcje do wyboru, włosy związane jak i rozpuszczone. Możesz także wybrać kolor dla włosków. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu różne zwiewne sukienki i śliczne topy oraz spódnice oraz stroje kąpielowe. Wszystkie w letnich kolorkach. Wybierzmy także buty pasujące do ubrania i dodatki, takie jak naszyjnik czy torebka. Teraz upiorka jest gotowa do wyjścia na plażę!

Lagoona Blue na plaży Monster High

Lagoona Blue na plaży Monster High

Dział: Monster High

Lagoona z Monster High postanowiła skorzystać z pięknej pogody i zażyć słońca na plaży. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać, by wyglądała szałowo. Na początku ubieranki zajmiemy się wyborem fryzurki, mamy tu różne kolory włosów: blond, zieleń, a nawet fiolet! Wybierz najbardziej twarzową fryzurkę! Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, możesz wybrać kolorowy top, a do tego spódniczkę lub spodnie. Możesz także wybrać śliczny model sukienki, która podkreśli piękną figurę monsterki. Na koniec wybierzmy jeszcze pasujące buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i torebkę. Teraz Lagoona wygląda pięknie!

Lagoona Blue na Błękitnej Lagunie Monster High

Lagoona Blue na Błękitnej Lagunie Monster High

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High postanowiła wybrać się na Błękitną Lagunę. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać i umalować, by wyglądała pięknie. Stylizację zaczniemy od wyboru fryzurki. Są tu różne, śliczne uczesania, które pięknie będą się prezentowały na naszej straszyciólce. kolejnym krokiem będzie wybór sukienki, lub topu i spódniczki. Do ubrania dobierzmy jeszcze buty, by pasowały do całości i dodatki, takie jak ozdoby do włosów lub też śliczna torebka. Lagoona teraz wygląda ślicznie!

Monster High Lagoona Blue w spa

Monster High Lagoona Blue w spa

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High postanowiła odpocząć trochę od stresów i wybrała się do spa, gdzie ma zamiar się zrelaksować i wypocząć. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Na początek połóż na twarzy monsterki maseczkę oczyszczającą. Później zajmij się niedoskonałościami na jej twarzy i zlikwiduj je za pomocą specjalnego aplikatora. kolejnym krokiem będzie wyrównanie brwi, by podkreślić piękne rysy twarzy Lagoony. Zajmijmy się także wyborem koloru oczu, a także makijażem dla naszej straszyciółki. Wybierzmy też dodatki i ubranie. Teraz Lagoona wygląda super!Lagoona Blue na zakupach Monster High

Lagoona Blue na zakupach Monster High

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High postanowiła wybrać się na zakupy razem ze swoimi straszyciółkami. Pomóż upiorce ładnie się ubrać, by olśniła wszystkich. Na początku ubieranki wybierz dla naszej ślicznotki fryzurkę, mamy tu śliczne uczesania, włosy związane i rozpuszczone, a także proste i kręcone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne topy, do których możesz dobrać spódniczkę lub spodnie. Możesz również wybrać śliczną sukienkę. Na koniec do ubrania dobierz jeszcze odpowiednie buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy okulary. Teraz Laoona wygląda pięknie!