Ubieranki gry

Gry Lagoon

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Lagoona Blue na czarnym dywanie

Lagoona Blue na czarnym dywanie

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High będzie gwiazdą w Hauntlywood na czarnym dywanie. Nasza straszyciółka będzie odbierała nagrodę za film "Strach, kamera, akcja!". Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie monsterki na uroczystą galę rozdania Oscarów. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, dodatkowo możesz wybrać kolorowe pasemka. Upiorka musi mieć też szałową kreację, więc ubierz ją w elegancką sukienkę, dobierz dodatki i buty. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Lagoona Blue na wakacjach

Lagoona Blue na wakacjach

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High właśnie zaczyna wakacje! Skończyła się szkoła i zaczął czas laby! Zatem nasza straszyciółka postanowiła wybrać się na plażę i skorzystać z pięknej pogody. Wybierz dla monsterki fajne ciuszki z jej bogatej w kolorowe ubrania szafy. Pamiętaj, by kreacja była jak najbardziej wakacyjna. Dobierz odpowiednią fryzurkę, która będzie pasowała do twarzy lagoony. Dobierz buty i dodatki, teraz upiorka wygląda świetnie!

Lagoona na plaży

Lagoona na plaży

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High postanowiła skorzystać z ładnej pogody i troszkę poplażować. Monsterka idzie na plaże z koleżankami na pewno nie będą się nudzić. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd Lagoony. W grze masz do wyboru kilka fryzur, a mianowicie jest króciutka fryzurka, włosy opadające lekko na ramię, włosy spięte, czy słodka fryzurka z grzyweczką! Lecz wszystkie te uczesania łączy jedno, są lekko rozwiane i smagane wiatrem;) Wybierz dla upiorki z jej bogatej szafy fajne ubranie, może to być strój kąpielowy, czy biała krótka sukienka, a na to możesz nałożyć lekką kurteczkę. Dobierz także fajne buty i oczywiście dodatki, na przykład torebkę!Lagoona Blue u dentysty

Lagoona Blue u dentysty

Dział: Monster High

Lagoona Blue postanowiła pójść śladem swoich koleżanek z Monster High i wybiera się do dentysty. Ma zaniedbanie zęby i pełno kamienia na zębach. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać dentysty i zadbanie o zęby monsterki. Użyj odpowiednich narzędzi i usuń kamień nazębny, a także zaplombuj dziury. Usuń również zepsute zęby, a na ich miejsce wstaw nowe białe ząbki. Na koniec możesz również wybrać jakieś modne naklejki na ząbki Lagoony, by wyglądała trendy!

Lagoona Blue i jej piękny styl

Lagoona Blue i jej piękny styl

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High wybiera się na spotakanie ze swoimi straszyciółkami, dlatego musi ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wizerunek monsterki i sprawienie, by olśniła wszystkich. Na początku wybierz fryzurkę dla Lagoony, a są tu różne uczesania. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, są tu śliczne sukienki, topy i spódniczki. Dobierz także buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. W grę zagrasz za pomocą myszki!