Ubieranki gry

Gry Lagoon

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Lagoona na plaży

Lagoona na plaży

Dział: Monster High

Lagoona z Monster High uwielbia przebywać na plaży i wsłuchiwać się w szu morza. Dzisiaj jest piękna pogoda i dlatego monterka postanowiła wybrać się na plażę i troszkę się poopalać. Twoim zadaniem w grze jest wybranie dla upiorki fajnych ciuszków. Na początku gry wybierz dla Lagoony fajną fryzurkę, jest tu sześć ślicznych uczesań, w których monsterka będzie się doskonale prezentowała. Wybierz dla niej także fajny strój kąpielowy i letnią kreację, na przykład sukienkę. Do tego dobierz buty i dodatki i gotowe!

Freaky Fusion Styl Lagoonafire

Freaky Fusion Styl Lagoonafire

Dział: Monster High

Lagoonafire z MH wybiera się na uroczystą premierę filmu Freaky Fusion z jej udziałem. Monsterka musi wyglądać jak prawdziwa gwiazda, dlatego będzie potrzebowała Twojej pomocy w stylizacji. Wybierz dla upiorki fajną fryzurkę, a jest tu kilka do wyboru. Wybierz także fajne ciuszki, na przykład bluzeczkę i spódniczkę. Dobierz jeszcze buty i dodatki i stylizacja gotowa!

Lagoona Blue w spa

Lagoona Blue w spa

Dział: Monster High

Lagoona z MH chce się trochę zrelaksować, bo wczoraj miała ciężką klasówkę i postanowiła wybrać się do spa, gdzie będzie zbierać siły na następny dzień w szkole. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę kosmetyczki i zadbanie o to, by nasza straszyciółka była zrelaksowana. Nałóż na plecy monsterki maseczkę oczyszczającą, by były piękne i gładkie! Zajmij się także twarzą Lagoony, nałóż na nią maseczki i kremy kremy odżywiające i zrób pilling. Na koniec wybierz fajną fryzurkę i ubranie. W grę zagrasz za pomocą myszki!Szafa Lagoony Blue

Szafa Lagoony Blue

Dział: Monster High

Lagoona Blue z MH wybiera się jutro na imprezę i dlatego chce ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich! Na początku gry znajdź wszystkie poukrywane na obrazku rzeczy. Za każdą rzecz, Lagoona dostanie nowe ubranie! Znajdź wszystkie ukryte rzeczy, a przejdziesz do następnej planszy. W następnej planszy czeka na Ciebie niespodzianka i będziesz mogła dla upiorki wybrać fajne ubranko, w którym będzie ładnie wyglądać! W grę zagrasz za pomocą myszki!