Ubieranki gry

Gry Lodu

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Kraina Lodu: Elsa Królowa Śniegu

Kraina Lodu: Elsa Królowa Śniegu

Dział: Dla dziewczyn

Kraina Lodu to nowa bajka Disneya, w której głównymi bohaterkami są dwie siostry Anna i Elsa. Twoim zadaniem w grze jest ubranie Elsy w fajne ciuszki, by ładnie wyglądała na spotkaniu ze swoją siostrą. Możesz wybrać dla niej modną fryzurkę, a także kolor dla niej. Wybierz śliczne ubranie, by nasza Królowa Śniegu pięknie się prezentowała! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Zwariowana fryzura Elsa Kraina Lodu

Zwariowana fryzura Elsa Kraina Lodu

Dział: Dla dziewczyn

Zima się kończy i za oknem mamy prawdziwą wiosnę. Dlatego bohaterka bajki Dineya Frozen Elsa postanowiła zrobić na swojej głowie zupełnie szaloną fryzurkę. Twoim zadaniem w grze będzie wcielenie się w rolę fryzjera i zadbanie o uczesanie pięknej księżniczki. Możesz do tego celu użyć nożyczek, maszynki, a także lokówki czy prostownicy. Wybierz także farbę, która będzie doskonała na pasemka. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Księżniczka Anna Kraina Lodu

Księżniczka Anna Kraina Lodu

Dział: Dla dziewczyn

Przed Tobą księżniczka Anna z Frozen czyli Krainy Lodu. Dzisiaj księżniczka wybiera się w odwiedziny do swojej siostry królowej Elsy. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd ślicznej dziewczyny. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, a także modny i ciepły ciuszek, bo jak wiemy w krainie lodu panują teraz wielkie mrozy, więc dziewczyna musi się odziać, by nie zmarznąć. Dobierz jeszcze odpowiednie dodatki i stylizacja gotowa!Frozen Kraina Lodu u dentysty

Frozen Kraina Lodu u dentysty

Dział: Dla Dzieci

Elsa i Anna z Krainy Lodu ostatnio były na wielkiej imprezie gdzie było dużo słodyczy i niestety się ich dużo najadły. Teraz Anne bolą zęby i dlatego nasza śliczna księżniczka postanowiła wybrać się do dentysty, by sprawił, by jej zęby były znowu białe i zdrowe. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by Anna miała śliczny uśmiech. Musisz do tego celu użyć narzędzi, które są u dołu ekranu! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Anna z Krainy Lodu w dzisiejszych czasach

Anna z Krainy Lodu w dzisiejszych czasach

Dział: Dla dziewczyn

Anna z Kariny Lodu została przeniesiona przez złą czarownicę do dzisiejszych czasów. Dziewczyna zupełnie nie zna się na modzie, dlatego potrzebuje Twojej pomocy. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie, by Anna wyglądała jak najbardziej nowocześnie. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie modnie wyglądać, są tu różne kolory włosów i długości. Wybierz także z szafy dziewczyny fajną sukienkę i buty, a także dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Anna to prawdziwa stylówa!