Ubieranki gry

Gry Mała

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Mała Spectra Vondergeist

Mała Spectra Vondergeist

Dział: Monster High

Pewnie czasami się zastanawiasz jak wyglądała mała Spectra z Monster High. Przed Tobą jest odpowiedź. W grze musisz ubrać Spectre jako mała dziewczynkę. Spośród kilku fryzurek, wybierz tą, która najbardziej będzie pasowała do twarzy naszej małej monsterki. Następnie wybierzmy ubranko. Są tu śliczne bluzeczki, a także spodnie i spódniczki. Wybierz odpowiednią kombinację. Zostały nam jeszcze modne dodatki takie jak kolczyki i naszyjnik. Wybierzmy jeszcze śliczne buciki i laleczka gotowa.

Mała Draculaura

Mała Draculaura

Dział: Monster High

Pewnie nie raz ciekawiło Cię, jak wyglądała mała Draculaura. W grze znajdziesz odpowiedź, jak wyglądała upiorka jako słodki bobasek. Twoim zadaniem jest zaopiekowanie się maluszkiem i sprawienie, by na jej ustach gościł uśmiech od ucha do ucha. Na początek napuść wodę do wanny, aby wykąpać małą. Następnie dodaj płyn do kąpieli, aby pluskanie stało się milsze. Jak tego nie zrobisz dzidzia będzie płakała:( Wybierz także zabawkę, która będzie umilała kąpiel, na przykład ślicznego ptaszka. Umyj włosy i wysusz je suszarką, a także powycieraj małą Dracularę. W grę zagrasz za pomocą myszki.Mała Draculaura w przedszkolu

Mała Draculaura w przedszkolu

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High wypiła eliksir sporządzony przez jej straszyciółkę i nagle cofnęła się w czasie. Zamiast do szkoły dzisiaj pójdzie do przedszkola! Pomóż naszej bohaterce ubrać się odpowiednio. Na początku gry, wybierzmy dla upiorki śliczną fryzurkę, są tu różne opcje do wyboru, mogą to być włoski związane lub rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubranka dla naszej małej miss. Wybierzmy dla niej słodką sukienkę, w której będzie ślicznie wyglądała i będzie gwiazdą w przedszkolu. Dobierzmy do ubranka odpowiednie obuwie i dodatki, takie jak kolczyki i nie zapomnijmy też o zabawkach, by mała miała się czym bawić. Teraz Draculaura jest gotowa na wyjście do przedszkola!

Mała Spectra Vondergeist Monster High

Mała Spectra Vondergeist Monster High

Dział: Monster High

Spectra z Monster High wypiła magiczną miksturę przygotowaną przez jej koleżankę i cofnęła się w czasie. Teraz musisz jej pomóc ładnie się ubrać..do przedszkola;) Na początku wybierzmy fryzurkę dla naszej małej straszyciółki, mogą to być włosy związane lub rozpuszczone. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu mnóstwo ślicznych, dziewczęcych topów, do których możesz dobrać spodnie lub spódniczkę. Możesz także wybrać śliczną sukienkę w modnym kolorze. Do kreacji dobierzmy też odpowiednie buty, a także dodatki takie jak naszyjnik czy torebka. Spectra wygląda ślicznie!

Mała Clawdeen Wolf Monster High

Mała Clawdeen Wolf Monster High

Dział: Monster High

Pewnie nieraz niejedna z Was zastanawiała się nad tym jak wyglądała Clawdeen Wolf jak była mała i zanim zaczęła być uczennicą w Monster High. W grze znajdziecie odpowiedź i będziecie mogły wystylizować małą Clawdeen, która wybiera się na urodziny do swojej koleżanki. Wybierz dla małej fryzurkę, która będzie do niej pasowała. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu śliczne sukienki, do których możesz dobrać odpowiednie buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!