Ubieranki gry

Gry Makijaż

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Sportowy makijaż Lagoony

Sportowy makijaż Lagoony

Dział: Monster High

Lagoona Blue z Monster High będzie brała udział w zawodach sportowych. Jak wiemy monsterka lubi wyglądać ładnie w każdej sytuacji, więc potrzebuje Twojej pomocy w stylizacji. Na początku musimy oczyścić twarz naszej dziewczyny. Nałóżmy więc maseczkę oczyszczającą. Poczekajmy chwilkę i ją zmyjmy. Kolejnym krokiem będzie wyrównanie kolorytu cery za pomocą pillingu. Nie zapomnijmy także pozbyć się worków pod oczami za pomocą specjalnego korektora pod oczy. Jeszcze tylko wyrównajmy brwi i twarz jest oczyszczona. Kolejnym krokiem będzie wykonanie makijażu. Nałóżmy cienie do powiek, pomadkę na usta, a także róż na policzki. na koniec wybierzmy jeszcze odpowiednią fryzurkę i ubranie dla naszej ślicznotki i Lagoona jest gotowa!Artystyczny makijaż Catrine

Artystyczny makijaż Catrine

Dział: Monster High

Catrine Demew z Monster High wybiera się na spotkanie ze swoimi straszyciółkami. Dziewczyny wybierają się na sok z nietoperza. Pomóż Catrine ładnie się ubrać i umalować, by olśniła wszystkich swoim wyglądem. Na początku gry zaczniemy od oczyszczania twarzy upiorki z wszelkich niedoskonałości. Nałóżmy maseczkę oczyszczającą z alg morskich i zostawmy na chwilkę, aby się wchłonęła. Kolejnym krokiem będzie zmycie maseczki i nałożenie kremu nawilżającego. Wyrównajmy także brwi monsterki, aby twarz podkreślić jej naturalną urodę. Usuńmy także cienie pod oczami za pomocą specjalnego korektora. Gdy już oczyścimy twarz, to możemy nałożyć makijaż na twarz upiorki, pomalować cieniami powieki, błyszczykiem usta. Wybierzmy także fryzurkę i szałowe ubranie. Teraz Catrine jest gotowa na wyjście!

Makijaż Toralei Stripe

Makijaż Toralei Stripe

Dział: Monster High

Tolarei Stripe z Monster High wybiera się na imprezę. Pomóż dziewczynie ładnie się ubrać, aby zrobiła wrażenie na wszystkich. Na początek nałóżmy maseczkę. Tolarei ma bardzo zanieczyszczoną twarz, więc musisz ją oczyścić z wszelkich niedoskonałości. Wetrzyj w twarz upiorki specjalny krem odżywiający, by cera nabrała blasku. Wyrównaj także brwi, aby uwydatniły się piękne rysy twarzy dziewczyny. Kolejnym krokiem będzie nałożenie makijażu. Pomalujmy oczy, usta i wybierzmy odcień skóry. Wybierzmy także fryzurę dla upiorki, mamy tu różne długości włosów, zarówno krótkie jak i długie. Jeszcze tylko ubranie i Tolarei jest gotowa na wyjście!

Monster High mroczny makijaż Frankie Stein

Monster High mroczny makijaż Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein wybiera się dziś na zakupy. Pomóż upiorce ładnie się ubrać, aby olśniła wszystkich swoim wyglądem i przyćmiła koleżanki. Na początku ubieranki wybierz ładną fryzurkę dla naszej straszyciółki, mamy tu różne opcje do wyboru. Są włosy rozpuszczone, a także związane w koński ogon. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne sukienki w modnych kolorach i fasonach. Do tego dobierzmy pasujące buty i dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Teraz Frankie jest gotowa!

Monster High makijaż Boo Lu Cerone

Monster High makijaż Boo Lu Cerone

Dział: Monster High

Boo Lu z Monster High jest nową postacią w straszyceum. Jest córką duchów cmentarnych, których zadaniem jest strzeżenie nagrobków. Jej najlepszą przyjaciółką jest Ghoulia Yelps. Twoim zadaniem w grze jest przystrojenie upiorki na koncert, którego będzie gwiazdą. Bo jak wiemy Boo Lu uwielbia grać na perkusji. Na początek wybierzmy fryzurę dla naszej ślicznotki, mamy tu różne kolory włosów od czerwonego po fiolet i blond. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać kusy top, a do niego spódniczkę lub spodnie w pasującym kolorku. Wybierz także kapelusz, który będzie pasował do upiorki. Teraz Boo Lu jest gotowa na występ!